Euroopassa satumaailmoissa eläminen

ja haaveileminen on loppu
8197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Venäjä on tuonut rikollisen sotansa Eurooppaan.

Äänestä

Trumppi näyttää nyt EU:lle uuden järjestyksen.

Äänestä

Natouskovaiset tekivät Euroopasta puolustuskyvyttömän koska oli vain ajan kysymys milloin USA ja Venäjä rupeavat kaveeraamaa. Venäjän ja USAn huonot välit ovat keinotekoiset ja ainoastaan Euroopan Naton syytä. Jos Natoa ei olisi, Venäjän ja USAN hyvät välit olisivat kaikille hyväksi.

Äänestä

Oho oho. Ihanko EU:n suhmuri poliitikot joutuvat jotain tekemään. Aaaahhahhahhaaa

Äänestä

Näinhän se on. Nyt on viimeinen hetki Euroopan etsiä kadonneet pallinsa ja tai kasvattaa uudet jos vanhoja ei löydy.

Äänestä
  • Eurooppa on kuohittu raihnainen vanha ruuna.

    Äänestä

Saako joku tilannekuvasta kiinni? Mikä on analyysi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja haaveileminen on loppu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu