Persut jäivät nyt lopullisesti kiinni Trumpin eli Putinin ihailustaan. Nyt sitä ei enää edes peitellä.
Persujen pää-äänenkannattaja, SU, tukee ja ihailee Trumppia
10
56
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Sinimustaksi rotuopin julistajaksi sinä ap olet kova poika sivuuttamaan mitä SU julkaisee. Esimerkkinä edellisestä yksi poiminta lehtijutuista joita sinä antipersuKOPIOKONE et kopioi , arkistoi ja massapostaa vuoden jokaisena päivänä.
https://www.suomenuutiset.fi/hallitus-aikoo-lakkauttaa-suojeluaseman-lahtomaassaan-lomailevilta-vigelius-jos-lomailee-irakissa-ei-tarvitse-suojelua-suomessa/- AnonyymiUUSI
Heiluttaa äärivihervassarien kanssa kilpaa rasisti- ja natsikorttia hyppien seinille kun PS kiristää mamupolitiikkaa. Vaikka on mamut maasta ulos vaativa sinimusta rasisti..Jolla ei ole lääkitys kunnossa.
- AnonyymiUUSI
Ei noita julkaise vassari valtamediatkaan. Varsinkaan vaalien alla pelkona se, että persujen kannatus nousee laskemisen sijaan.
- AnonyymiUUSI
"Ennen natsit juoksi mamujen perässä niitä potkimassa nykyisin ne juoksee persujen perässä vasara kädessä."
...ja puolueesta pihalle potkittu ääliöoikeistolainen vainoaa&mustamaalaa persuja pakkomielteisesti 18-22h/365vrk vuodessa suoli24:lla Iuotsinpestin suojista ("Roskaväellä on roskaväen huvit"). - AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
"Ennen natsit juoksi mamujen perässä niitä potkimassa nykyisin ne juoksee persujen perässä vasara kädessä."
...ja puolueesta pihalle potkittu ääliöoikeistolainen vainoaa&mustamaalaa persuja pakkomielteisesti 18-22h/365vrk vuodessa suoli24:lla Iuotsinpestin suojista ("Roskaväellä on roskaväen huvit").Ottaako sinua koville kun persulehtenne myönsi teidän harjoittaman Trumpin eli Putinin ihailunne? Kova möly taas käynnissä.
Häpeä Persu! Haittapersu! Miksi toivot pahaa Ukrainalle ja Suomelle, persu? - AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Ottaako sinua koville kun persulehtenne myönsi teidän harjoittaman Trumpin eli Putinin ihailunne? Kova möly taas käynnissä.
Häpeä Persu! Haittapersu! Miksi toivot pahaa Ukrainalle ja Suomelle, persu?Persut, miksi te rakastatte niin kovin hurmioituneesti aateveljeänne Putinia?
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Ottaako sinua koville kun persulehtenne myönsi teidän harjoittaman Trumpin eli Putinin ihailunne? Kova möly taas käynnissä.
Häpeä Persu! Haittapersu! Miksi toivot pahaa Ukrainalle ja Suomelle, persu?no niin persupakkomielteinen persuista pihalle potkittu rotuopin julistaja, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.
- AnonyymiUUSI
Vielä tulee aika kun oikeistopopulistit laitetaan vastuuseen Putinin ihailustaan ja hänen pussiin pelaamisestaan.
- AnonyymiUUSI
Vielä tulee aika kun valkotakkiset kuskaa sinut Niuvanniemelle ap?
- AnonyymiUUSI
Suomen johtava homopuolue, perSSut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1824260
- 341564
Minulta loppuu aika
Halusin olla täydellinen. Nyt näyttää siltä että viimeinen kiristys jää puolitiehen, sillä h-hetki on jo ihan kohta käsi401480Syvälliset keskustelut
Olisivat tärkeintä ensisijaisesti hänen kanssaan Tulisi sellainen hetki, mutta kaikki meni pieleen211443Olisipa sitä henkisesti eheämpi ja rohkeampi
mikään maallinen mammona ei itseäni kiinnosta, eikä sen menetys kiinnostus. Mutta kun kohtaa jonkun sykäyttävän ihmisen,171342- 1071269
Moi, nainen
Tunnustan, olen heikkona sun hymyyn, ja sekään ei auta yhtään, että sulla on täydellinen nenä. Joten ensi kerralla, kun301180Kyllähän tämä vähän kirpaisee
Mutta oman sisäisen rauhan vuoksi jätän sinut nyt historiaan. Todennäköisesti olet jo sinäkin mennyt eteenpäin. Olipah381177- 121077
Sulla on uskomaton luonne
Saat minut hetkessä iloiseksi, tai sanotaan nyt niin, että ajatus sinusta saa sydämeni hyppimään riemusta. En vain saa s441028