Kolme pointtia

Keille nämä "Venäjän uhka"-viestit on tarkoitettu - erinomaisen samanlaista kuin korona-korona-korona-..?
9133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Keskinkertaisille lampaille. Noin niitä indoktrinoidaan tälläkin vuosituhannella.

Äänestä
  • Hitlerin takapiru oli Euroopan pankkisukujen mahtiherrat ja sama nyt.

    Äänestä

Helpompaa saada kansa uskomaan ukroinan rahoittamiseksi.

Äänestä

Juuri niin lampaat uskoo mitä vaan, Hitler teki samaa.

Äänestä
  • Adolf Hitler yhdisti Saksan ja nosti ensimmäisen maailmansodan suosta menestykseen ja valmistautui N-liiton bolseviikkien maahantuloon iskemällä lopulta ensin, josta alkoi WWII.

    PS. Bolseviikit kortteeraavat USA'ssa.

    Äänestä

3hevosen pointtia ,paskaa,paskaa,paska valetta

Äänestä

Ei se ole yllätys että te salaliittokahjot olette myös putinisteja.

Äänestä

Joku aina tarttuu verkkoon.

Ehkä korona ja sota liittyvät yhteen.
Saman suunnittelijan pöydältä.

Äänestä

Edelleen....KORONA KORONA KORONA nyt jatkuu UGRAINA UGRAINA UGRAINA.... Kun ISOT POJAT pelaa ,nyt liittyi sitten kiinakin peliin jossa tarvitaan pieniä maita ( meitä taviksia) KUULAN RUOAKSI ja PALJON , joten " lisääntykää JA täyttäkä maa" että HERRAT pärjää paremmin leikeissään
tämä on mielipiteeni kun mennyttä katsonut.....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keille nämä "Venäjän uhka"-viestit on tarkoitettu - erinomaisen samanlaista kuin korona-korona-korona-..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu