Ministeri Rantanen ja pakolaiskiintiö

Anonyymi-ap

Ministeri Rantanen, pitäkää päänne pakolaiskiintiöstä ja pelastakaa Suomi ja suomen naiset ja nuoriso islamistien raakuuksilta.
Älkää kuunnelko ISIS-yhdenvertaisuus virkamiestä tai muita ISIS-Vihervasureita jotka toivovat suomeen ISIS-valtakuntaa.

2

238

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tolkun foorumissa esimerkkejä puhutteluista, joissa kritisoidaan islamia.
      Maahanmuuttotutkimuksia osa 29.
      Uskonnon määrittely käsitteellisenä rajavalvontana Suomen turvapaikkamenettelyssä

      • Anonyymi

        Miksi Suomeen on otettu niin paljon tänne sopeutumatonta porukkaa? Motissa oli takseista ohjelma jossa näytettiin mamuille suunnattua koulutusta. Jos taksikuskille on erikseen opetettava, että asiakasta ei saa raiskata, niin mikään sopeutumiskoulutus ei riitä useaan sukupolveen tuolle islamin kyllästämälle porukalle.

        Kyllä sadasta miljoonista pakolaisista pitäisi valita sellaisia, joiden kotoutuminen onnistuu tunnetusti paremmin. Se on jo pakolaisenkin etu.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      115
      10223
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5010
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2181
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2038
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      26
      1904
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1581
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1382
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      31
      971
    9. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      967
    10. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      24
      953
    Aihe