euroviisut.

Pääsee äänestämään.

KAJ voittoon.
Eerikan pornoilu on OUT.🤮🤮

On se kamalaa kun akkojen pitää riisua ja näyttää paljasta pintaa, että voivat (ehkä) saada voiton aikaiseksi ja vielä levitellä reisiäänkin🙊🙊
Vanhanaikaista touhua.
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi olla että juuri saunapoikien pehmeys ja aitous koskettaa.
Kun sotaisuutta joka tuutista ja laskelmoivaa massatuotemusaa. Sensijaan jotain
Luonnollista.
Saunassa ollaan ilman univormuja ja titteleitä.
Jos saunottaisiin vain yhdessä ei sodittaisi.
Myös epäseksuaalinen paikka sauna.
Puhdistetaan kroppaa ja sielua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pääsee äänestämään.

KAJ voittoon.
Eerikan pornoilu on OUT.🤮🤮

On se kamalaa kun akkojen pitää riisua ja näyttää paljasta pintaa, että voivat (ehkä) saada voiton aikaiseksi ja vielä levitellä reisiäänkin🙊🙊
Vanhanaikaista touhua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu