Jep! että sillä lailla

Anonyymi-ap

Kun äänestät demareita, niin annat myös hyväksynnän pedofiileille ja rahankavaltajille

5

84

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokoomusko ei kavalla???

      • Kerros nyt mitä Kokoomus puolueena kavaltaa? Juurihan väitit niin tehtävän. Kun esität syytteen olisi myös hyvä samalla tuoda todisteita julki!


      • Anonyymi
        Extyökkäri kirjoitti:

        Kerros nyt mitä Kokoomus puolueena kavaltaa? Juurihan väitit niin tehtävän. Kun esität syytteen olisi myös hyvä samalla tuoda todisteita julki!

        Näkyi kirjoittavan "Kokoomusko ei kavalla???" Taisi jotenkin osua ja upota kun tuollaista kirjoitat etkä edes yrittänyt vastata itse kysymykseen, mutta kuitenkin halusit taas jotain sekoilla.


    • Anonyymi

      Äänestän demareita, koska kunta- ja aluevaaleissa tarvitaan ihmisten puolela olevia.

      En äänestä lempeää kasvissyöjää, jolla puolueensa harvoina ei ole rikosrekisteriä, mutta koska se ylenkatsoo Suomen kansalaisia ja halveksii koulutusta ja terveydenhuoltoa kaikille. Koska pyllistää tänne päin!

    • Anonyymi

      Ei kannata maalittaa ketään pedofiiliasta kuin
      vasta sen jälkeen kun on kirjoittanut googleen:
      PS pedofiili.

      "Perussuomalaisten ehdokas Kannonkoskella tuomittu lapseen kohdistuneesta seksuaalirikoksesta – "Meitä on huijattu", sanoo vaalipäällikkö"
      https://yle.fi/a/3-11954657

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      231
      4148
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2614
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2345
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1426
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      114
      1394
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1169
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      77
      1075
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      943
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      926
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      911
    Aihe