Häiritseekö tanssitaitopummi tanssin aikana tai tanssia ennen mielestänne keskittymistänne tanssianne edeltävään tai sen aikaiseen suukotteluunne? Entäs tanssin jälkeen?
Vastaukset 7
- Anonyymi
Vaikuttaa siltä, että sekä ennen tanssia että tanssin aikana ja tanssin jälkeen häiritsee. Ja onhan se toki ymmärrettävää, että valtaosa väestöstä toimii minkä tahansa kerjäläisen kutenesimerkiksi tanssitaitokerjäläisen nähdessään siten kuin tuota viheliäistä kerjäläistä ei edes olisi siinä ruinaamassa elikkäs eivät ole näkevinään.
- Anonyymi
Kerjäläiset on niin ovelia, että josne huomaa, että sä huomasit ne, niin ne on heti sun kimpussas ruinaamassa. Siksi niitä ei pidä olla näkevinään.
- Anonyymi
Viimeistään tanssin aikana häiritsee etenkin suukottelufoksilla!
- Anonyymi
Enää ei häiritse, koska tanssitaitopummille annetut tanssitaitoperusteiset rukkaset on sallittu.
- Anonyymi
Tämä on hyvä muistaa kesän tansseissa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä on hyvä muistaa kesän tansseissa!
Yksi hienostuneimmista keinoista kieltäytyä opettamasta nuorta(kin) tanssitaitopummia ilmaiseksi tanssimaan ei tietenkään ole tanssitaitoperusteiset rukkaset, koska se on yksi brutaaleimmista keinoista vaan hienostuneimpien keinojen sarjaan kuuluu esmes luoksenne materialisoituneelle tanssipuhehenkilölle, joka saattaa olla toki tanssikukkahattuhenkilökin esitetty pahoittelunomainen lausahdus kutakuinkin näin, että: ja tähän väliin tulee intimiteetillisten suojailukerrointeni maksimoimismielessä taas sitä puutaheinää, jolloinka pääsette pälkähästä eikä teidän tarvitse tanssien jälkeen mennä sydän syrjällä lava- ja ravintolatanssisomeen katsomaan, kuinka teitä syytetään siitä, että olitte menneet elvistelemään tanssitaidoillanne nuorille(kin) tanssitaitopummeille.
- Anonyymi
Ennen tanssia ja sen jälkeen tanssitaitopummi todellakin häiritsee esmes kaupungilla missä sä oot hoitelees omii juttui niin eiköhän vaan tanssitaitopummi kohta kailota, että: hei kattokaa kaikki tuolla käppäilee se taitava tanssija!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1461425Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️991154Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää2551023On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75827Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞39819- 54784
- 66707
- 47685
- 43661
Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.164640Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä35638Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah199618Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30597Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus104555- 201544
- 106508
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen59506- 35501
Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18492Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91468