Häiritseekö tanssitaitopummi tanssin aikana tai tanssia ennen mielestänne keskittymistänne tanssianne edeltävään tai sen aikaiseen suukotteluunne? Entäs tanssin jälkeen?
Tanssitaitopummi ennen tanssia tai tanssin aikana?
7
444
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikuttaa siltä, että sekä ennen tanssia että tanssin aikana ja tanssin jälkeen häiritsee. Ja onhan se toki ymmärrettävää, että valtaosa väestöstä toimii minkä tahansa kerjäläisen kutenesimerkiksi tanssitaitokerjäläisen nähdessään siten kuin tuota viheliäistä kerjäläistä ei edes olisi siinä ruinaamassa elikkäs eivät ole näkevinään.
- Anonyymi
Kerjäläiset on niin ovelia, että josne huomaa, että sä huomasit ne, niin ne on heti sun kimpussas ruinaamassa. Siksi niitä ei pidä olla näkevinään.
- Anonyymi
Viimeistään tanssin aikana häiritsee etenkin suukottelufoksilla!
- Anonyymi
Enää ei häiritse, koska tanssitaitopummille annetut tanssitaitoperusteiset rukkaset on sallittu.
- Anonyymi
Tämä on hyvä muistaa kesän tansseissa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä on hyvä muistaa kesän tansseissa!
Yksi hienostuneimmista keinoista kieltäytyä opettamasta nuorta(kin) tanssitaitopummia ilmaiseksi tanssimaan ei tietenkään ole tanssitaitoperusteiset rukkaset, koska se on yksi brutaaleimmista keinoista vaan hienostuneimpien keinojen sarjaan kuuluu esmes luoksenne materialisoituneelle tanssipuhehenkilölle, joka saattaa olla toki tanssikukkahattuhenkilökin esitetty pahoittelunomainen lausahdus kutakuinkin näin, että: ja tähän väliin tulee intimiteetillisten suojailukerrointeni maksimoimismielessä taas sitä puutaheinää, jolloinka pääsette pälkähästä eikä teidän tarvitse tanssien jälkeen mennä sydän syrjällä lava- ja ravintolatanssisomeen katsomaan, kuinka teitä syytetään siitä, että olitte menneet elvistelemään tanssitaidoillanne nuorille(kin) tanssitaitopummeille.
- Anonyymi
Ennen tanssia ja sen jälkeen tanssitaitopummi todellakin häiritsee esmes kaupungilla missä sä oot hoitelees omii juttui niin eiköhän vaan tanssitaitopummi kohta kailota, että: hei kattokaa kaikki tuolla käppäilee se taitava tanssija!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial21615Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1051560- 141403
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2211048- 124871
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2826Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29807Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks43776- 9770