Luojalle kiitos ja modelle myös, että poistivat täältä sen täysin sopimattoman pilkkakirjoituksen aluevaali ehdokkaan kuvasta. Jos valittajat eivät itse pysy nuoren näköisinä, niin ei ole kovin järkevää pilkata ehdokasta, joka näyttä huomattavasti ikäistään nuoremmalta.
Suurkiitokset
25
878
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä joku raja on siinäkin, kuinka törkeästi ehdokkaita täällä pilkataan.
- Anonyymi
Näytää olevan paniikki ahterin kepulla kun aletaan kateuksissaan arvostelemaan toisen upeata valokuvaa. On asiat heillä huonosti, kun noin käsittämättömään lapsellisuuteen lähtevät.
- Anonyymi
Kyllä minäkin tiesin, että kepulaiset on lapsellista ja kateellista porukkkaa, muttä kyllä tuo kuvagate on pohjanoteeraus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä minäkin tiesin, että kepulaiset on lapsellista ja kateellista porukkkaa, muttä kyllä tuo kuvagate on pohjanoteeraus.
Sehän on näiden kyläpolitikoiden tapa.
Kun asioilla ei osata, kyetä keskustelemaan käydään persoonaan.
Niille on oikea nimikin..
MOUKAT.
KATEUS ON AINA ANSAITTUA SANOI KOMEA APPI UKKO - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sehän on näiden kyläpolitikoiden tapa.
Kun asioilla ei osata, kyetä keskustelemaan käydään persoonaan.
Niille on oikea nimikin..
MOUKAT.
KATEUS ON AINA ANSAITTUA SANOI KOMEA APPI UKKOPS. TUHA KUVITELLA ETTÄ OLEN MYRKKYS...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
PS. TUHA KUVITELLA ETTÄ OLEN MYRKKYS...
Ota lisää bissee, loppuu kuvitelmat.
Pääset kanveesiin.
Kepulla, viher vasemmistolla on nyt vaan paskat housuissa.
Paniikki lista sisältää kaikkea viljelys alan yrittäjää
- Anonyymi
Savolakin on jo lähdössä sotaan, ja mainosta.
- Anonyymi
Kyllä Kakko Kaijasta saa Mikon NATO haaveet kääntyy
- Anonyymi
Lisää sirkkeli-lehdessä.
- Anonyymi
Kyllä minä mielummin katselen terveen naisen kuvaa, kuin kaljan turvottamaa Nisua.
- Anonyymi
Ei pärjää poroN...
Aito, Komee pohjalainen NAINEN.... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pärjää poroN...
Aito, Komee pohjalainen NAINEN....Eliitti luulee ,että PosnoN on kauniimpi
Se on sitä unelmahöttöä mitä ne syöttäää kansalle... - Anonyymi
Mitenkäs onkaan se ulkonäön arvostelu? Onko se sallittua vain persuille?
- Anonyymi
Jos joku ähtäriläinen vielä äänesttä kepua, niin hän on täysi idiootti.
- Anonyymi
Tuo oli kerrankin asiaa..
Persut tekee nyt ma kokoukseen 3 tuhannen kulut.
Turha valtuuston kokous..
Ja taas kuukauden kuluttua. Kun neljäs osa vaatii. Pitää pitää.
Näin Persut kerää kokouspalkkiot
- Anonyymi
Nyt on aika unohtaa menneet ja keskittyä hyvään.
- Anonyymi
Kepuvellihousut kuvittelee, että Poison laittoi nuoruusaikojen kuvan. Mäntit ei tajuu, että kun on terveet elämäntavat ja terve mieli, niin ei rupsahtaa. Kuten HE.
- Anonyymi
Kyllä ehdokkaan ulkonäöllä on siinä mielessä merkitystä, että terveet elämäntavat näkyvät myös ulkonäössä. Päinvastaisessa tapauksessa iältään nuorempi voi olla rapistuneemman näköinen, jos ei ole noudattanut kohtuutta ja terveitä elämäntapoja. Alkoholittomuus, liikunta, terveellinen ruokavalio ja kaikki itsestään huolehtiminen osoittaa, että henkilöllä on elämä hallinnassa. Tämä osoittaa, että hänellä on uskottavuutta ja kykyä toimia myös äänestäjiensä parhaaksi luottamustehtävässä.
- Anonyymi
Kyllä niin totta puhut. Esim. Nisu tuskin elää enää pitkään.
- Anonyymi
Jos ei pysty valvomaan, syöntiä, juontia, liikuntaa lepoaan. Ei pysty toisten asioitakaan hoitamaan..
Voi olla jo 30 vuotiaalla. 108 vuotiaan aivot.
Änkytys, hermostuneisuus voi olla seurausta etanoli huutelusta viikonloppuisin.
Aivot ei toimi...
Ikä ei koskaan kerro kuin numerot - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos ei pysty valvomaan, syöntiä, juontia, liikuntaa lepoaan. Ei pysty toisten asioitakaan hoitamaan..
Voi olla jo 30 vuotiaalla. 108 vuotiaan aivot.
Änkytys, hermostuneisuus voi olla seurausta etanoli huutelusta viikonloppuisin.
Aivot ei toimi...
Ikä ei koskaan kerro kuin numerotKyllä nainen sitten voikin olla kaunis. Olen aina tykännyt vähän rehevämmästä.
- Anonyymi
En äänestä kristillistä, mutta kaunis on.
- Anonyymi
OLI ! Viisikymmentä vuotta sitten.
- Anonyymi
Samaa mieltä. Joka asiasta pitää vääntää paskaa ja vit____lla. Kun itsellä paha olo puretaan täällä. Ja nyt olis voinut alkaa itse ehdolle ja korjata asiat. Kun täällä niin herkästi PÄDETÄÄ N.
- Anonyymi
On se kaunis ja rehevä. Miten on älykkyyden kanssa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi2542576Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151591Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141499Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko3751341Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun161251Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t251157Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist181992Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin19876- 75843
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.62831