Mitä prinssi Harryn ystäväpiirissä oikein tapahtuu? Synkkä kaava toistuu – Jäljet johtavat Meghaniin. Prinssi Harryn ystäväpiiri ei ole enää entisensä.
https://www.iltalehti.fi/kuninkaalliset/a/c090cbb8-5a3c-4af3-b6c9-6af64e917a1a
Iltalehti: Mitä prinssi Harryn ystäväpiirissä oikein tapahtuu?
6
220
Vastaukset
- Anonyymi
Kuninkaallisen perheen kanssa läheisissä väleissä olevan Lady Colin Campbellin mukaan Meghan Marklen poliittiset näkemykset ovat liikaa osalle prinssi Harryn konservatiivisista ystävistä. Meghanin poliittisista mielipiteistä on muodostunut jo jonkin sortin ongelma.
”Hän (Meghan Markle) on ultraliberaali ja tuo ”trendikkään vasemmistolainen” -asenne ei sovi kaikille Harryn ystäville”, Campbell kertoo The Daily Beastille.
”Harry on esitellyt hänet ystävilleen juhlissa, häissä ja yksityisillallisilla, mutta Meghan vastustaa monia asioita, joiden ympärillä heidän maailmansa pyörii.”
Meghan Markle muun muassa vastustaa ampumista, mikä on monille prinssi Harryn ystäville tärkeä harrastus ja aktiviteetti.
Prinssi Harry näyttäisi kuitenkin tukevan vaimoaan: Harry muun muassa jätti viime tapaninpäivänä väliin perinteisen fasaaninmetsästyksen, jossa hän on ollut mukana pienestä pojasta lähtien.- Anonyymi
Metsästääkö ne fasaaneja usassa. Harry on nyt kalifornialainen. Surfailee ja pössyttelee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Metsästääkö ne fasaaneja usassa. Harry on nyt kalifornialainen. Surfailee ja pössyttelee.
Ja hevosten kylkiä potkii saappaiden kannuksilla verille kun pooloa muun rahaeliitin kanssa pelaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja hevosten kylkiä potkii saappaiden kannuksilla verille kun pooloa muun rahaeliitin kanssa pelaa.
Ei heidän todelliset ystävät turhaa julkisuutta tarvitse
- Anonyymi
Mindy
"Mutta Meghan vain tietää, miten se tehdään", Kaling lisäsi. "Lasten juhliin menen yleensä vain juhlatarvikeliikkeeseen ja haen paperitavaroita, joita en tuomitse, eikä hänkään."
"Mielestäni väärinkäsitys Meghanista on se, että hän on jollain tapaa nirso tai hänellä on odotuksia mielikuvitukselle", Kaling jatkoi. "Hän on todella maanläheinen ihminen, joka tietää monia hauskoja temppuja viihdyttämisen ja ruoanlaiton helpottamiseksi."
Meghan palaa juurilleen uudella ohjelmallaan, sillä "Suits" -näyttelijä piti menestyvää lifestyleblogia - nimeltä The Tig - ennen kuin meni naimisiin prinssi Harryn kanssa . Sivustolla hän jakoi muun muassa hauskoja vinkkejä, matkaneuvoja ja välähdyksiä elämäänsä. - Anonyymi
Mutta vastustajista huolimatta tähti kukoistaa kiistatta, ja Netflix ilmoitti äskettäin, että ohjelma on uusittu toiselle kaudelle, joka on jo kuvattu.
Ja voin vain toivoa, että Gwyneth esiintyy jonakin päivänä yhtenä Meghanin uusista ystävistä seuraavalla sarjan kaudella!
Gwyneth kehuu Meghania ja haluaa tutustua häneen paremmin ,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!1082344- 842071
- 561637
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai531562- 1551540
Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I461436Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1451370- 1121180
Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla
Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!261176Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket251124