Mikä on halvin dieselin pumppuhinta, jonka muistat?

Milloin ja missä?
7133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tähänhän on olemassa ihan oma nettisivu ja sovelluskin Suomessa. Muistaakseni sen nimi on yksinkertaisesti "tankille". fi

Äänestä
  • En löytänyt sieltä Suomi Takaisin-hintoja?

    Äänestä

  • Sanna Marinin hallituskaudella?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sanna Marinin hallituskaudella?

    Jep.

    Äänestä

Muistaakseni keväällä 2020 1,05€/litra. Iin Kärkkäisen Teboililla olisi ollut halvempaa, mutta en pystynyt tankkaamaan kommunistien dieseliä.

Äänestä

1967 pensa maksoi 51 penniä litra. Samaan polttoöljyä sai kutakuinkin Samaan hintaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Milloin ja missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu