Diamantteja lapsille

"Tällainen on Suomessa ensi kertaa vieraileva Olena Zelenska – esiintyy harvakseltaan julkisuudessa
Ensimmäistä kertaa Suomessa vieraileva Olena Zelenska on keskittynyt työssään lasten oikeuksien ajamiseen."
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niinhän Putininkin rouva. Hän on ottanut kymmeniä tuhansia Ukrainalaisia lapsia aivopestäväksi Venäjälle.

Äänestä
  • Eivät olleet kasaareja - olivat tavan ukrainalaisia.

    Äänestä

Taitaa itse olla mukana lapsibisneksessä.

Äänestä

Hesan timattikaupat, nyt kannattaa laittaa äkkiä kiviin Zele lisä, nimittäin tuolla naisella rahaa on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"Tällainen on Suomessa ensi kertaa vieraileva Olena Zelenska – esiintyy harvakseltaan julkisuudessa
Ensimmäistä kertaa Suomessa vieraileva Olena Zelenska on keskittynyt työssään lasten oikeuksien ajamiseen."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu