MIE TUUN JEESUKSEN KANSSA 2030 LUVULLA

JA SITTEN ALKAA LÄTTY LÄTISEMÄÄN JA TAPAHTUU. VW ID2.
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tervetuloa molemmat 😇🙏🧔🏽‍♀️

꧁𝕵𝖊𝖘𝖚𝖘 𝖎𝖘 𝕷𝖔𝖗𝖉꧂

Äänestä

Missä hillutte siihen saakka?

Äänestä
  • Peruskoulussa.

    Äänestä

YHDESSÄ ME TEEMME ELÄMÄSTÄ MEHUKASTA

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

JA SITTEN ALKAA LÄTTY LÄTISEMÄÄN JA TAPAHTUU. VW ID2.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu