Väitetysti suurin on Jonah Falconilla joka on väitetysti 34 senttiä mutta hän ei ole suostunut virallisiin tutkimuksiin asiasta.
Minulla on taas lääkärinlausunnon perusteella 39 senttinen penis erektiossa, eli ehkäpä maailman suurin sellainen.
Tajusin juuri että minulla on ehkä maailman isoin penis!!
7
249
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla 39,2 sm
- Anonyymi
Ei ole.
- Anonyymi
Miksi vammainen valehtelee?
- Anonyymi
Miten päädyut saamaan "lääkärin lausunnon" näin intiimissä asiassa?
Olitlo huolissasi että olet jotenkin poikkeava eli epänormaali?
Jota kullä noilla mitoilla ollaan - oli nyt kuka vaan kyseessä!
Mutta noissa lukemissa mittavirheet voivat olla yleisiä.
Sillä tuon kokoluokan siittimissä on myös se vaikeus eli " haaste" kuten nykyään sanotaan... että täydellinen erektio on jos ei mshdoton niin hankalaa saavuttaa!
Mutta uskon olet lähellä totuutta, sillä itse olen pidellyt noin 30 cm kyrpää jolla oli juuri tuo em. vaikeus! Suoleen sisääni en uskaltanut ottaa mutta mittailin sitä kyllä käsin ja jalkoväliin kokeillen - pakaroiden välistä mittaillen sai vielä hyvän otteen kun oltiin vastakkain.
Upea kyllä kooltaan mutta hankalaa saada kokonaan sisään kuten sittemmin huomasin kun hän koitti työntyä toisen anaaliin!
Mutta n. 25cm kyrvästä on ikimuistoinen kokrmus kyllä, sen saatuani suoleeni sain hyvin järisyttävän orgasmin, samoin hän kun sai koko mitalta tulla sisääni!
Hänen kanssaan olisi voinut syntyä suhdekin, mutta ajattelin pidemmälle etten ehkä voisi vakituiseen ottaa niinkään kookasta kalua säännöllisesti!? Mutta hyvä muisto jäi siitä kerrasta kyllä.
Vastaavia tyyppejä on ollut harvakseen, mutta ei ehkä ihan n. 25 cm mitalla, muuten kuin jossain yleisissä saunoissa nähtynä? Kerran myös kohtasin miehen kadulla jonka kanssa päädyttiin petiin ja kuten asian kertoi hänellä oli myös 25 cm kyrpä jonka totesin olevan totta, mutta ei saanut täyttä erektiota eikä myöskään naitu!
Mutta terska oli jo yksistään niin valtava etten saanut suuhuni!
Siinä sitten alasti ollessamme hänen kalu "vetäytyi" normitilaan ja ihmettelin ettei se lepotilassa ollut mitenkään " normaalia" kookkaamman näköinen, mutta paksuhko ollen oli niinkin komea!
Mies oli kiekkopiireissä ollut pitkään ja ittekin pelannut... kertoi joitain nimiä takavuosien pelaajista ja managereista joiden kassa oli ollut eroottisia kokemuksia ja sutinaa!?
Epäilytti, mutta kertoi että jossain "huoltopiireissä" hällä oli pitkäkestoinen seksisuhde vanhempaan kollegaan joka oli tottunut hänen kookkaaseen kyrpään ja jota mieluusti myös nai usein!?
Tiedä sitten..?
Oi ne menneet ajat ja monet miehet!- Anonyymi
Minulla on ollut erektio-ongelmia asian kanssa parin vuoden ajan. ja asiaa on tutkittu kyllä perinpohjin:D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minulla on ollut erektio-ongelmia asian kanssa parin vuoden ajan. ja asiaa on tutkittu kyllä perinpohjin:D
Ahaa siis avaajana toteat tämän...?
Ymmärrän asia on varsin yleinen kookkaammilla kaluilla!
Ehkä testo-hoidotkaan ei aina auta? Jos verta tarvitaan kovaan erektioon paljon kun isosta koosta kysymys! Entä erektiolääkkeet?
Joskus siinä ongelmassa on myös psyykkiset tekijät.
Saitko mitään apua kuin mittauksen suorittamisen?
- Anonyymi
Oho nythän mä vasta hokasin,että minulla on
maailman suurin ja kaunein kyrpä.👍😂
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115037Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493302Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle853059Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku362112- 811787
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411540450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1211454Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1181130- 161099
Miehen taloudellinen tilanne ja
halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah431067