Yhdysvallat vajoaa joka päivä lisää...

Kai jo otitte sijoitukset pois romahtavasta huumemaasta?
6123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Demujen sotkuja sielläkin. Demarit on syöpä ja niiden jäljiltä on pelkkää ongelmaa.

Äänestä
  • Trumputtajien sekoilu ja Kimble-politiikka tuhoaa koko maan.

    Äänestä

Ei ole vielä Yhdysvallat kaatunut ?
Puoli maailmaa tai enemmän ovat siitä riippuvaisia mukaan luettuna kaikki Pohjoismaat !

Nobel palkinnot !

Kiina 8kpl
Venäjä 32kpl
USA 430kpl

Tuliko muuta ??

Äänestä
  • Suomi kpl.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Suomi kpl.

    5kpl

    Äänestä

Kyllä ne joilla on tietää miten toimia, älä sinä köyhimys maximus siitä huolehdi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kai jo otitte sijoitukset pois romahtavasta huumemaasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu