Perussuomalaisten jytky sulamassa Satakunnassa.

5167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Työttömät ja pienituloiset duunarit äänestivät persuja, sitten itketään kun tehdään leikkauksia. Tästä on saanut kyl parhaat huutikset.

Äänestä
  • Onnea nyt ja menestystä persu äänestäjien ja heidän perheensä valitsemalle tielle, kokoomuksen apupuolueena jauhottamassa demarit oppositioon valheillaan.

    Äänestä

Ja taas uusi aloitus vammaiselta.No, täältä ääni persuille!

Äänestä
  • Joo. Laitas taas aloitus Energialaitoksen myynnistä ja katso peiliin kuka on vammainen ja ota ne lääkkeet.

    Äänestä

Hammarberg on taas ihan sekaisin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eiköhän se ollut persuilta siinä. https://www.satakunnankansa.fi/satakunta/art-2000011121432.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu