EU, turhaan satsaatte aseisiin, kohta uhka on poissa.
Zelenski uhannu tappaa Putinin pian
Anonyymi-ap
20186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Suomi kaataa rahaa Ukrainan mustaan aukkoon omaa tyhmyyttään.
Putin on naZi.
KGP-taustainen ukko. Ei se punainen väri ihmisestä noinvain lähde.
Toisaalta ihan sama kumpi tämä putte on, sillä natsismi ja vasemmistoaate ovat itseasiassa sama aate.
Tuo lienee likimain kaikkien toive.
Mikähän noissa Pressojen salamurhissa on vaikeaa. Täysin käsittämätöntä jos nykytekniikalla edes ei kyetä salamurhaamaan ketä tahansa valtion päämiestä näin halutessa.
Valtava droneparvi kranujen kanssa poistaisi samalla isomman köörin roistohallinnosta jossain kissanristiäisissä.
No niinpä, Zelekin aika usein käynyt vierailemassa etulinjassa jonne hyvin voisi päräyttää massiiivisen tykistö/dronekeskityksen, putte ei niinkään.
Onpa sairasta puhetta näyttelijältä.
Näyttelijöitähän FSB:n agentit ja trollitehtaan nassikat tavallaan ovat. Tuskin monikaan uskoo venäjän totuuksia kun läheltä touhua seuraa
Zelenskyi on kyllä henkisesti sairas yksilö, hänen paikkansa olisi jossain hoitolaitoksessa, joita meillä mielisairaalloiksi kutsutaan.
Kyllä tuo olisi venäläisten tehtävä, mutta ovat tietysti ihan tossuja kantamaan vastuuta.
Nobeli olisi kyllä tekijälle luvassa!
Zele varmaan haluaa sitten vankilaan?
ZeIehöIönski, tuo koominen sIaavipygmi ei muuta osaa kuin hakata pianoa ja sitäkin vain kikkeIiIIään 😂
Hienoa että ymmärrät hyvää komiikkaa - ja valtiomiestä.
Putinin touhut ei sitten paljon nauratkaan. Sen ainoalla hahmolla kasvaa sarvet.
Putinin kaltaisia kaheleita on Venäjällä kymmeniä miljoonia.
Hyvä.jäädään odottelemaan.
Huumehörinöitä taas.
Joo, sillä ne kerhot lakkaa, kun käsikranutetaan niitten pressa, tai ammutaan sinkolla kerhotiloihin.
Aloitus on täysin väärää tietoa. Älkää jatkako ketjua.
Ukrainan tiedustelu tietää mikä sitä riivaa.