Montako kertaa viikossa ajatte pallit? Meikäläisen pitää vetää pari kertaa viikossa, sänkeä ehtii tulla sittenkin.
Pallien sheivaus
8
999
Vastaukset
- Anonyymi
Käyn sokeroinnissa 6-8 viikon välein niin ei tarvii höylätä.
- Anonyymi
Missä käyt? Nolottiko ekalla kerralla.? Oon kans aatellut...
- Anonyymi
Ajan päivittäin parran ja pallit 👍
- Anonyymi
Itse ajan päivittäin alapään karvat parranajo koneella , niin ei pääse juuri sänkeä kasvamaan. Olen ollut muutaman vuoden täysin posliini, enkä enää anna karvat kasvaa takaisin , tuntuu ja näyttää paljon paremmalta karvattomana.
Posliini pallit aivan parasta.
M 64 CD 💃 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse ajan päivittäin alapään karvat parranajo koneella , niin ei pääse juuri sänkeä kasvamaan. Olen ollut muutaman vuoden täysin posliini, enkä enää anna karvat kasvaa takaisin , tuntuu ja näyttää paljon paremmalta karvattomana.
Posliini pallit aivan parasta.
M 64 CD 💃Mä oon ajellut karvat 16 vuotiaasta lähtien, kun en tykännyt karvoista. Kerran viikossa tulee ajeltua. M55
- Anonyymi
välillä Veetillä mutta säännöllisestsi 2-3 kertaa viikossa
- Anonyymi
Hyvin riittää pelkkä lyhennys, niin ei tarvitse kärsiä kutisevasta sängestä.
- Anonyymi
Löytysköhän Joensuusta parturinaista joka sheivais kaluni karvoituksen, vaikka maksua vastaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1226598MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535654Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.764416NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun844296Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja924049Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a51167Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978