Ollaan tulossa ensi viikolla vaimon kanssa tre.lle ja unisexiin pitkästä aikaa. Mikä olisi para pvä olla siellä, noin klo 15.00- loppuun saakka? Ollaan 70+ aviopari nuorekkaitakin, ei ylipainoa. Mies on alistuva ns salaa bi. Vaimo on halukas ja kiimainen nainen, ottaa suihin ja antaa muutakin mm sitä saa pannakin jos joku on halukas touhuamaan sen kanssa. Terve ja siisti nainen ei ole koskaan ollut tauteja sillä. Hän on 150-60- ei suuret tissit mutta nännit on melko isot roikkuu jo tissit hyvin. Onko halukkaita mukaan ja mikä olisi paras päivä?
TRE esim Unisex
Anonyymi-ap
3
398
Vastaukset
- Anonyymi
Joskus käynyt tuolla niin näyttäisi siltä että samat homo miehet siellä päivystää joka päivä. Pitäis varmaan sopia etukäteen jonkun kiinnostavan ihmisen kanssa että on samaan aikaan paikalla.
- Anonyymi
Sovitaan pvä ja aika niin voin tulla yksinkin tai sitten otan vaimoni mukaan jos haluat sitä panna?!
Moi haluaisin tutustua teitaan kanssa sopitavata missa pain te olette asut olen asun helsinki.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515866Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714585Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464352SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564131SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt913735Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613255SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502443Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352349Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422079En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131209