Ollaan tulossa ensi viikolla vaimon kanssa tre.lle ja unisexiin pitkästä aikaa. Mikä olisi para pvä olla siellä, noin klo 15.00- loppuun saakka? Ollaan 70+ aviopari nuorekkaitakin, ei ylipainoa. Mies on alistuva ns salaa bi. Vaimo on halukas ja kiimainen nainen, ottaa suihin ja antaa muutakin mm sitä saa pannakin jos joku on halukas touhuamaan sen kanssa. Terve ja siisti nainen ei ole koskaan ollut tauteja sillä. Hän on 150-60- ei suuret tissit mutta nännit on melko isot roikkuu jo tissit hyvin. Onko halukkaita mukaan ja mikä olisi paras päivä?
TRE esim Unisex
Anonyymi-ap
3
424
Vastaukset
- Anonyymi
Joskus käynyt tuolla niin näyttäisi siltä että samat homo miehet siellä päivystää joka päivä. Pitäis varmaan sopia etukäteen jonkun kiinnostavan ihmisen kanssa että on samaan aikaan paikalla.
- Anonyymi
Sovitaan pvä ja aika niin voin tulla yksinkin tai sitten otan vaimoni mukaan jos haluat sitä panna?!
Moi haluaisin tutustua teitaan kanssa sopitavata missa pain te olette asut olen asun helsinki.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301204Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089