Elämässä on naisia JOITA EI SAA KOSKEA.
He ovat koskemattomia.
He ehkä valitsivat itse olemaan sellaisia kauniita.
He ovat menestyviä, rikkaita, ylivuolaan kauniita, nuoria, häikäiseviä.
Lähestyvät kokonaisuudessaan pyhiä jopa.
Heillä on esto ja se on koskemattomuus.
Kukaan saa koskea heitä, paitsi heitä kauniimpi mies,
jollaista ei kuitenkaan ole olemassa.
Voi olla vaikea heidän elääkin, mutta heidän tehtävänsä on sellainen.
Muut voivat ihmetellä heitä, katsella, mutta ei olla heidän kanssaan.
Miesten pitää hyväksyä, että elämään kuuluu nainen, jota ei koske.
Ei edes puhu hänelle.
Vain katsoo valokuvia tai kaukaa.
Jos vierestä, niin läsnäolossa jo riittää koskemattomuutta.
Heillä on vaikutusta ja he tuntevat sen ja pyrkivät kadota paikalta tai ovat aina vaivautuneita kun vieressä on tuntematon, outo mies.
Miehen ei kuulu olla läsnä.
Naisille annetaan jopa masturbaatio anteeksi.
Pyhät naiset saavat haistaa munasolulle, ovulaatiolle, masturbaatiolle, seksille, mutta eivät tulla kajotuksia siitäkin huolimatta.
Vanhat ihmiset pelkäsivät naisia ja teljivät eristyksiin siitä syystä.
Saa nähdä Vesimiehen pleyadeja sittenkin munasolujen läsnäoloilla tuomassa maailman rauhaa. Taustalla on maapallonkin kuningatar munasolu, kaiken ihmisen päätepiste. Ei kukaan sinne näe.
Pyhyyden vierestä madaltuu raiskaaja. Aina on riski, eikä madonna säilyy maapallolla.
Vääntöä tapahtuu molempien välissä jokaisessa miehessä ja kun historia parantaa, niin parempiin sfääreihin matkataan.
Hyväksyä elämässä koskemattomia naisia
3
166
Vastaukset
Unohtuiko taas lääkkeet?
- Anonyymi
En tiedä mistä helvetistä tuokin psykootikko on kotoisin. Todennäköisesti nimen omaan helvetistä koska vain helvetissä kasvaa noin ignorantteja ihmisiä.
Kertauksen vuoksi: Kaikilla ihmisillä on lakisääteinen oikeus seksuaaliseen, fyysiseen ja reviirilliseen (kotirauha ja yksityisyyden suoja) koskemattomuuteen sukupuolesta riippumatta.
Ihmiseen saa koskea VAIN SILLOIN KUN HENKILÖ ITSE ANTAA SIIHEN LUVAN.- Anonyymi
Eikä asiaan vaikuta se onko henkilö seksuaalisesti kokematon vai ei. Eikä asiaan vaikuta se millä tavalla ja minkä näköisenä henkilö elää elämäänsä.
Ihmisillä on Suomessa mistään riippumatta oikeus koskemattomuuteen. Tämän takaa laki.
Ihmiseen koskemiseen ja hänen reviirilleen menemiseen tarvitaan lupa. Ja sen luvan antaa vain se henkilö itse joka on kyseessä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse2276457Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r384532Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi914378Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli64185Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s373677Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1173608Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan673588Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava223489SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha713263Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %
Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739532415