Borat se oli hauska heppu

Se demarin näköinen viiksiheppu. Jostain Itäblokin maasta oli kotoisin. Aika sisäsiittoisen olosta vaikutti olevan siellä päin.
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Monet venäläiset näyttää Boratilta

Äänestä

Borat nolasi ja nöyryytti Kazakstanin niin perusteellisesti,että veljensäkin muutti nimensä Jefrey Epsteiniksi!

Äänestä

"Aika sisäsiittoisen olosta vaikutti olevan siellä päin."
Siis demareissa?

Äänestä

Eikös se ole demarien kansanedustaja?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se demarin näköinen viiksiheppu. Jostain Itäblokin maasta oli kotoisin. Aika sisäsiittoisen olosta vaikutti olevan siellä päin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu