Lintuinfluenssan pelätään leviävän kanoihin ja niiden muniin muutkin eläimet on vaarassa ja sorsastuskausikin alkaa myöhemmin ihmisestä toiseen tarttuvan variantin kehittyminen on vain ajan kysymys
Päästäkää kissanne vapaiksi harventamaan kana- ja sorsaparvia. Luonto hoitaa
Päästäkää kissanne vapaiksi harventamaan kana- ja sorsaparvia. Luonto hoitaa
Vastaukset 8
Vanhimmat
Linnut tappaa miljoonia toisia lintuja ja muita eliöitä joka päivä. Lintujen toimintaa voi rajoittaa mm. loukuttamalla talitintteja ja päästämällä kissan napostelemaan muutaman räkätin.
Kuka menee ottamaan uusia "testausrokotteita"?
Ollaan varovaisia nyt!
Eiköhän tästäkin tehdä valtava bisnes johon kaikkien on pakko osallistua.
Niinhän se lääketeollisuus yrittää tehdä valtavan bisneksej joka flunssasta. Siksi ne pelottelevat ihmisiä joka flunssalla. Yrittivät jo Bidenin suulla tehdä apinarokosta maailmanlaajuisen pandemian mutta kun se ei oikein meinaa levitä minnekään. Iso pettymys lääketehtaiden miljardööreille.
Flunssa on elimistön puhdistusprosessi.
https://www.instagram.com/dopamineladies/p/C_7ALJDuQSi/
Paina rastia niin näet jutun. Tämä on jo ikivanha tieto kiinalaisessa
vanhassa lääketietessä ja ayurvedassa. Silloin ei tarvita lisää myrkkyjä
kehoon vaan päinvastoin. Keho yrittää päästä eroon myrkyistään.
Lääkebisnes yrittää lisätä tällöin myrkkyjä kehoon.
Mitään pandemiaa ei ole tälläkään kertaa.
PCR proceduuri näyttää plussaa, kaikki tapetaan.
Jenkkien pitäisi hävittää demokraateiksi itseään kutsuvat äärikommunistit maastaan, koska ne sitä lintuinfluenssaa levittää, saastaista sakkia niinkuin matalaälyiset aatekumppaninsa ympäri maailman.
H5N1 on tarttunut ja sairastuttanut jo melkein kaikkia eläimiä.