Olen leskianoppini kanssa mökkiä laittamassa kesäkuntoon, eilen käytiin saunassa, kylläkin eri aikaan mutta kumpikin nähtiin toisemme vilaukselta alasti, minulla seisoi kyllä koko ajan ja anoppi aivan varmaan näkikin sen? Illan olimme kylpytakit päällä ja oli kiihoittavaa kun välillä kummallakin vähän vilahti paljasta pintaa, kyllä oli kiima päällä ja panetti niin perkeleesti, nyt olen herännyt aikaisin ja näen kuinka anoppi vielä nukkuu sievä paituli päällä, olen hiljaa salaa runkkaillut unelmoiden että uskaltaisin mennä kysymään haluaisiko rakastella kanssani.
Anopin kanssa mökillä
Anonyymi-ap
51786
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No kävitkö kysymässä, antoiko, minkä ikäinen anoppisi on?
Muistan nuoruudessani kun olin just täyttänyt 18v niin tuleva anoppi kysyi että kun on kortti ja kaikki niin liikkuminen onnistuu että tulemmeko hänen tyttären kanssa mökille vähän auttamaan ulkohommissa. Hommat saatiin tehtyä ja anoppi lämmitti saunan ja ehdottomasti halus että mennään kaikki kolme saunaan yhtäaikaa. Tulihan nähyä tuleva anoppi ensimmäistä kertaa alasti. Kiihottavaa oli vertailla tytärtä 17v ja anoppia 37v.
Miltä vertailu näytti?
Alkoiko ottaa eteen?
Kyllä kiihotti,anoppi oli ajellut itsensä posliiniksi ja samalla tavalla pilkotti välistä kun tyttärelläkin,toki vähän enemmän näkyi.
Kyllä oli pidättelemistä ettei oikein kunnon seisokkia tullut,onneksi pääsi järveen välillä. Tyttökaveri kiusas jälkeen päin että kiihottiko nähdä hänen äitinsä,alasti.
Minua on aina kiihottanut ns. vahinko vilauttelut. Olen itse harrastanut tuota jo vuosia, kiihottaa ainakin minua.
Minulla on ollut varsinkin 3 erityistä naista, jotka vilautelleet
Kiihottavasta, 2 anoppia ja täti.
Kaikki vanhempia upeita runsas muotoisia naisia.