Raiskaus fetissi

Anonyymi-ap

Mun isäpuoli hyväksikäytti mua pienempänä (noin 5-8v), ja nykyään haaveilen että jotkut vanhemmat miehet kaappais mut kadulta ja hyväksikäyttäis mua samalla tavalla, väkivalloin ja niin että sattuu.

6

587

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      missä asut? mä voin tulla ja raiskata sut oikeen kunnolla

    • Anonyymi

      Ilmesesti raiskausfetissit on aika yleisiä, ei kannata huolehtia. Tuskin oikeasti haaveilet tosta, vaan fantasian tasolla.

    • Anonyymi

      Tosta olis kiva fantasioida

    • Anonyymi

      miten se sua hyväksikäytti?

    • Anonyymi

      Tiedätkö, voi koota muutaman miehen ryhmän ja sovitte ajankohdan jolloin tapaatte, siinä kaikki! Varmasti olette kaikki tyytyväisiä. Ganbang.

    • Anonyymi

      Mulla oli kauan aikaa sitten netin kautta tullut nuori naispuolinen kaveri ja me puhuttiin paljon seksistä. Hän sanoi yleisesti, että jos tilanne on sopiva, niin naista saa nuolla. Tämän saman on sanonut muutama muukin. Mutta tässä on sana sanaa vastaan. Joku asia menee pieleen niin nainen voikin kokea sen muuksi kuin vapaaksi luvaksi. Kyllä naisella on aika hitosti valtaa monessa asiassa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      39
      2407
    2. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      56
      1372
    3. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1313
    4. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      37
      1295
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1201
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      39
      924
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      122
      808
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      31
      751
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      23
      606
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      58
      586
    Aihe