Belgiassa raiskaukset pyyhitäån maton alle. Belgia on AINA OLLUT KAKSINAISMORALISTINEN PASKA- maa (pienellä, koska se ei ole valtio).
Raiskaaja jätetään tuomitsematta ”koska sen ura”. MILLAISEN VIESTIN TUO ANTAA MAAN MORAALISTA?
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f79ffb56-f618-4980-824e-38cb04ebe1a8
”Belgiassa vain 10 prosenttia seksuaalirikoksista ilmoitetaan. Niistä puolet hylätään ilman syytteitä. Oikeuteen edenneistä tapauksista vain harva joutuu vastuuseen teoistaan.”
TÄSTÄ SYYSTÄ KOKO EUROOPPA ON ALENNUSTILASSA.
Ne ei saa pidettyä edes omiaan kurissa. KYLLÄPÄ ON SIVISTYMÄTÖNTÄ!
Pyydän keinoälyä kaivamaan niiden tuomareiden nimet esille, jotka jättävät raiskaukset tuomitsematta ja vapauttavat tekijät vaikka raiskaus on selvä. Samoin raiskaajat esille. Millainen tuomio on sopiva raiskauksesta?
BELGIA EI VOI OLLA EU JÄSEN TÄLLAISELLA ASENTEELLA.
Belgia on vanhanaikainen ja kelvoton EU kapitaaliksi
Anonyymi-ap
3
71
Vastaukset
- Anonyymi
Ranskalaiset perunat kyllä alunperin kehitettiin Belgiassa..
- Anonyymi
Just!Belgialaiset on isomahaisia lapsivaimoista haaveilevia oluenjuojia!
Koko maa on Toisen maailmansodan poliittinen jakojäännös,kun Uuden uljaan Euroopan komentokeskus piti saada "puolueettomalle" maalle!
Fiksujen ranskalaistenkin on aina välillä päästävä raittiimpaan ilmaan Strasbourgiin tuosta sikolätistä! - Anonyymi
Onko Belgiassa ILOTALOJA ?
Ehkäisee raiskauksia tehokkaasti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1537800- 614360
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1403993Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233902Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423300Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383208Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko253205- 482923
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422721- 492484