Vastustan kaikkia kalifaatteja ja siksi vastustan myös persuja ja heidän päämääräänsä.
Persut tekisi Suomesta persukalifaatin
Anonyymi-ap
17142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Näin tekisivät hulluja kun ovat.
https://www.murha.info/rikosfoorumi/viewtopic.php?t=27630
ovat
SDP:n listoilla
Hämärän oloinen linkki... ehkä vaarallinenkin, miksi et kerro selvästi mitä sen takana on??
Hullu olet varhevisseri, kun h○m○at liikaa!
Lisäksi vastustan SDP:tä, koska minulla on kissoja
aus-mikkel-nakkalajarvi-nyt-puhuu-kissansa-menettanyt-demarimummo-elaimet-rajaytettiin-syntymapaivasta-tuli-surujuhla/438460
Normaalia demarointia.
https://www.seiska.fi/kotimaa/tapaus-mikkel-nakkalajarvi-nyt-puhuu-kissansa-menettanyt-demarimummo-elaimet-rajaytettiin-syntymapaivasta-tuli-surujuhla/438460
Lisäksi vastustan SDP:tä, koska minulla on kissoja
Ylellä dokkari Chilen sotilasjuntasta. Vääräoppisten eli kriittisesti suhtautuvien naisten vangitseminen ja vankilassa raiskaaminen oli laillista tai valtion määräämää. Erimielisyyttä ei suvaittu. Vallankaapattu presidentti oli mukamas kommunisti. Oli lääkäri ja köyhien asialla. Humanismi on kommunismissa rappeutunutta länttä ja nyt lännessä vokea, jossa rahaa jaellaan holtittomasti. Raha kun kuuluu pienelle herra kerholle veroparatiisiin pois kierrosta ketään hyödyttämästä. No persut kuulostaa turhautuneelta kahvipöydän mouhoamiselta. Se kuitenkin poliittisena liikkeenä naisia vähemmistöjä sivistystä kulttuuria kaikkea vastustavaa ja isänmaallisuuden nimissä. Tämä vetoaa rikolliseen ajattelutapaan ja sotilasjuntan tukemiseen.
Chilen toiminta kuin islamistin käsikirjasta.
N€€K€R¡T ne p¡äääreee!
Persuissa kaikki epänormaalius on ok.
Niin mikä hemmetti siinä, että ihminen joka ei ole täydellinen, niin pitää olla kaikkea vastaan. Mitä häntä ketään häiritsee. Kun ärsyttää, niin hankkii paremmat lääkkeet. Ihmiset jotka häiritsee ovat jotakin muuta kuin ne ketä ei muuten vain siedä tai joista ei pidä. Se ei ole niiden ihmisten vika. Suvaitsemalla pääsee helpommalla. Ei vituta yhtä rankasti. Jos kokoajan vituttaa, niin suosittelen lääkäriä.
Vihavasemmiston mielestä meidän pitäisi hyväksy Taksi raiskaajat, katujengit, matu kouluhäriköt ja kelaturismi, suvaitsevuuden nimissä?
Hämärän oloinen kommentti... eikä perusteluja, miksi et kerro selvästi mitä sen takana on??
Jos uskot muiden olevan "epänormaaleja" - entäs jos itse ET< ole normaali.
N**k*rit!
Mutta hyväksyt kuitenkin islam kalifaatin?
Mä plöräytin nyt!