Onko Pietarin trollaavilla ukoilla tietoa jotta onko FSB:n erikoisakentit jo pesseet Putinin pyllyn ja talkinneet nivuset dementoituneelta ukolta ?
Oliko kakka kiinteätä vaiko ripulilla ja tulihan varmasti kaikki pois etteivät ulkomaiden russofoobikot saa selville Putinin terveydentilaa.
Miten Putinin aamupaskan kanssa on
7
105
Vastaukset
- Anonyymi
Terveen kanelinen aroma eikä vertakaan kakassa esiinny joten ei paskasyöpäkään ole haittaamassa ulostamista.
- Anonyymi
Facebookissa palstan persoona kertoi nuolevansa sen puhtaaksi joka päivä. Ei kuulemma ole kiinteään ollut enää vuosiin. Yleensä kuulemma ei tule kaikki ulos, vaan pitää päivystää uutta tavaraa lähistöllä. Ja siinä välissä tehdä tänne aloituksia.
- Anonyymi
Kuivataanko, kompostoidaanko se? Vai arkistoidaan? Tai ehkä museoidaan? Muutetaanko se Pietarin talvipalatsi museo putlerin paskamuseoksi?
- Anonyymi
Venäläisillä ugreilla on sellainen tutkimus meneillään jossa verrataan Puytinin kakkaa mammuttien kakkaan joskohan löytyisi yhtäläisyyksiä kakkojen koostumuksesta.
Kun yhtäläisyys löytyy niin silloin on tullut todistetuksi Venäjän imperiumin oikeus hallita koko Lättymaata sillä mammuttien kakka todistaa Putinin olevan Keisari sekä Imperaattori ynnä kaiken lisäksi uudesti syntynyt Jeesua. Isä Kirill on todistanut tämän jo ennalta.
Slava RoZZia ! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Venäläisillä ugreilla on sellainen tutkimus meneillään jossa verrataan Puytinin kakkaa mammuttien kakkaan joskohan löytyisi yhtäläisyyksiä kakkojen koostumuksesta.
Kun yhtäläisyys löytyy niin silloin on tullut todistetuksi Venäjän imperiumin oikeus hallita koko Lättymaata sillä mammuttien kakka todistaa Putinin olevan Keisari sekä Imperaattori ynnä kaiken lisäksi uudesti syntynyt Jeesua. Isä Kirill on todistanut tämän jo ennalta.
Slava RoZZia !Aikooko ne sitten kaivaa niistä molemmista DNA:ta ja jossakin salaisessa siperialaisessa biolaboratoriossa yhdistää ne ja luoda putlerpaskamammutin?
- Anonyymi
Aake Kalliahan maistoi huumoriohjelmassa rotanpaskaa varmistuakseen siitä jottei vain siihen vahingossa astuisi. No ei se ollut sitten rotanpaskaa kun sitä suussansa makuisteli ja kuinka siitä sellaisesta nauruhekoittelua piisasi kun rotanpaska olikin sitä ihteänsä rotanpaskaa.
Vai oliko tuo sittenkin niinpäin jotta Pirkka-Pekka Petelius maisteli rotanpaskaa Aakke Kallioloan hekotellen nauruansa pidätellen kuin ei astuttu rotanpaskaan.
On tuo Aake Kalliola paljon persumpi kuin on Timo Soini taikka huru-ukkojen kaikkein huruin tämä Jussi Halpuutin-aho.
Kylklä hyö persut ovat sitten idiootteja ! - Anonyymi
Löysää ja veristä ripulia viime aikoina hänellä vuodettujen dokumenttien mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo453260Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa
Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja2252037- 701283
- 891256
Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul451242Mikä piirre on kasvoissa tärkein?
Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?1031166Koirahyökkäys filpuntiellä.
Poliisi määräsi koiran lopetettavaksi välittömästi. Kerrankin selkärankaista toimintaa poliisilta. Toivottavasti hoituu1151118- 591033
- 441030
Paavi on kuollut
Suuri humanisti ja kirkollinen johtaja, Paavi Fransiscus on kuollut 88 vuoden iässä. Katolinen maailma (suurin kristill1521016