Onko Pietarin trollaavilla ukoilla tietoa jotta onko FSB:n erikoisakentit jo pesseet Putinin pyllyn ja talkinneet nivuset dementoituneelta ukolta ?
Oliko kakka kiinteätä vaiko ripulilla ja tulihan varmasti kaikki pois etteivät ulkomaiden russofoobikot saa selville Putinin terveydentilaa.
Miten Putinin aamupaskan kanssa on
7
132
Vastaukset
- Anonyymi
Terveen kanelinen aroma eikä vertakaan kakassa esiinny joten ei paskasyöpäkään ole haittaamassa ulostamista.
- Anonyymi
Facebookissa palstan persoona kertoi nuolevansa sen puhtaaksi joka päivä. Ei kuulemma ole kiinteään ollut enää vuosiin. Yleensä kuulemma ei tule kaikki ulos, vaan pitää päivystää uutta tavaraa lähistöllä. Ja siinä välissä tehdä tänne aloituksia.
- Anonyymi
Kuivataanko, kompostoidaanko se? Vai arkistoidaan? Tai ehkä museoidaan? Muutetaanko se Pietarin talvipalatsi museo putlerin paskamuseoksi?
- Anonyymi
Venäläisillä ugreilla on sellainen tutkimus meneillään jossa verrataan Puytinin kakkaa mammuttien kakkaan joskohan löytyisi yhtäläisyyksiä kakkojen koostumuksesta.
Kun yhtäläisyys löytyy niin silloin on tullut todistetuksi Venäjän imperiumin oikeus hallita koko Lättymaata sillä mammuttien kakka todistaa Putinin olevan Keisari sekä Imperaattori ynnä kaiken lisäksi uudesti syntynyt Jeesua. Isä Kirill on todistanut tämän jo ennalta.
Slava RoZZia ! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Venäläisillä ugreilla on sellainen tutkimus meneillään jossa verrataan Puytinin kakkaa mammuttien kakkaan joskohan löytyisi yhtäläisyyksiä kakkojen koostumuksesta.
Kun yhtäläisyys löytyy niin silloin on tullut todistetuksi Venäjän imperiumin oikeus hallita koko Lättymaata sillä mammuttien kakka todistaa Putinin olevan Keisari sekä Imperaattori ynnä kaiken lisäksi uudesti syntynyt Jeesua. Isä Kirill on todistanut tämän jo ennalta.
Slava RoZZia !Aikooko ne sitten kaivaa niistä molemmista DNA:ta ja jossakin salaisessa siperialaisessa biolaboratoriossa yhdistää ne ja luoda putlerpaskamammutin?
- Anonyymi
Aake Kalliahan maistoi huumoriohjelmassa rotanpaskaa varmistuakseen siitä jottei vain siihen vahingossa astuisi. No ei se ollut sitten rotanpaskaa kun sitä suussansa makuisteli ja kuinka siitä sellaisesta nauruhekoittelua piisasi kun rotanpaska olikin sitä ihteänsä rotanpaskaa.
Vai oliko tuo sittenkin niinpäin jotta Pirkka-Pekka Petelius maisteli rotanpaskaa Aakke Kallioloan hekotellen nauruansa pidätellen kuin ei astuttu rotanpaskaan.
On tuo Aake Kalliola paljon persumpi kuin on Timo Soini taikka huru-ukkojen kaikkein huruin tämä Jussi Halpuutin-aho.
Kylklä hyö persut ovat sitten idiootteja ! - Anonyymi
Löysää ja veristä ripulia viime aikoina hänellä vuodettujen dokumenttien mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1287736Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?947262Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit317182Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t186532Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta
Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t736341Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik1115687Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?465468Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv195445Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa745321Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus475190