Varttuneemmat rouvat kiihottaa

Olen etsinyt jo vuosikausia varttuneempaa seksikumppaneita itselleni. Mistä näitä yksisarvisia löytää? Naisen saaminen oman ikäisistä on minulle suhteellisen helppoa, mutta nämä vanhemmat +60 puumat ovat jääneet paitsioon. Olen kivan näköinen, fiksu ja kaikinpuolin hyvää seuraa, mutta en ehkä osaa tutustua vanhempiin rouviin. Tuntuu, että heidän kohdallaan pätee ihan eri pelisäännöt kuin nuoremmilla. Olen siis itse hieman yli 30 vuotias.

Olisi todella kuumaa käydä sillon tällöin tyydyttämässä vanhempaa rouvaa vaikkapa hieromalla ja nuolemalla. Nauttia vartalosta ja rei’istä, joissa elämä näkyy. Ihanat roikkuvat rinnat, en tiedä mitään kiihottavampaa. Mitä vanhempi, sen parempi.

Mistä näitä löytyisi täältä pohjois-Karjalasta?

14

884

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Parhaan ja kiihkeimmän estottoman 60+ naisen olen iskenyt… kirjastosta!

      • Anonyymi

        Itse olen kerran nuoruudessa jumiutunut juttelemaan kirjastossa reilusti vanhemman naisen kanssa. Nainen oli erittäin tyylikäs, naisellinen, hoikka. Kapeat kasvot olivat jo melkoisen rypyillä, mutta hän oli silti kaunis. Hän jatkoi ja jatkoi juttua. Vaikutti että halusi vain juttuseuraa. Kävimme kahvilla ja hän sai houkuteltua minut hänen luokseen. Siellä selvisi, että nainen ei halunnut vain jutella. Hän avasi minulle aivan uuden taivaan. Hänen jälkeen naisihanteeni muuttui.


    • Anonyymi

      Yleensä vanhempia naisia joutuu hiukan piirittämään ja todistamaan pidempään, että hän kiinnostaa sinua oikeasti. Sen kun saat vanhemmalle naiselle todistettua, niin varaudu elämäsi intohimoisimpaan aikakauteen.

    • Anonyymi

      Jos baareista ei löydy sopivaa, niin kokeile jo edellä mainittua kirjastoa. Teatterit ja taidenäyttelyt ovat myös hyviä paikkoja tehdä löytöjä. Mieti missä sen ikäiset ja sinulle sopivan tyyliset naiset käyvät. Rohkeasti vain juttelemaan ja osoittamaan kiinnostusta.

    • Löytyisikö Lahdesta 65v+ naista..50v kyselee;)

    • Anonyymi

      Pahus kun kaukana. Täällä 02al ois 60v sinkku nainen joka kaipaisi nuorta rakastajaa. 160 63 e80 tisseillä.

      • Ihanaa 😍


      • Anonyymi

        Hitto ikärasismii


      • Anonyymi

        Pistää miettimään minnepäin


    • Anonyymi

      Naisen seksuaalinen funktio päättyy vaihdevuosien takia jossain 40-49 ikävuosien välillä. Naisilla himot (libido) vähenee naisilla vuosi vuodelta, koska pääasialliset naishormonien lähteet, munarakkulat, vähenevät ovulaatio ovulaatiolta, kunnes loppuvat, siinä vaiheessa mm. vagina lakkaa reagoimasta seksuaalisesti siten kuin se reagoi naisilla joilla seksuaalinen funktio vielä on toiminnassa, se ei kostu, se ei saa lisää pituutta miehen meisselille (kohtu ei vetäydy joten kohdunkaula ei siirry meisselin tieltä), klitoris ja häpyhuulet eivät paisu. Ym.ym.

      Massiivisessa tutkimuksessa 'Melbourne Women's Midlife Health Project ' seurattiin 13 vuoden ajan 438 kpl naista SPEQ kyselyarviointien ja hormonimittausten avulla. Tutkimukseen valittiin 45-55 ikäisiä sellaisia naisia (keskiarvo 48v) joilla kaikilla oli lähtötilanteessa vielä kuukautisvuotoa. Tulosten yhteenvetoa:

      - Naisten seksuaalisen toiminnan kaikki osa-alueet heikkenevät iän myötä.

      - Seksuaalitoimintoihin aiheutuu lisäheikennys kun naiset siirtyvät vaihdevuosien läpi. Tämä lisäheikennys liittyy estradioli-tasojen laskuun.

      LÄHDE: Ilmainen, katso ainakin himograafi joka osoittaa naisen libidon putoavan kuin kivi jo ainakin 8 vuotta ennen menopaussia, Figure 1: The American Journal Of Medicine: 'Sexuality' - https://www.amjmed.com/article/S0002-9343(05)00890-9/fulltext

    • Anonyymi

      Edellinen kommentti silkkaa p..kaa

    • Anonyymi

      Kyllä vanhempaa daamia on markkinoilla aikas paljonkin. Itse olen 58v mies ja olen löytänyt seuraa yleensä netistä. Myös baarista ja kaupasta.
      Jostain syystä tykkään 70+ naisista. Hyvällä käytöksellä, kohtuullisella ulkonäöllä ja hyvillä jutuilla saa helposti seuraa.

      • Anonyymi

        Mut jos on vähän läski ja huonot tavat, niin se on kyllä nou useimmille....


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mut jos on vähän läski ja huonot tavat, niin se on kyllä nou useimmille....

        Laihduta ja käyttäydy paremmin


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      100
      1829
    2. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      1797
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      136
      1655
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1401
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      32
      1328
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      314
      1233
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      58
      1175
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1082
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      271
      1031
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      446
      923
    Aihe