Varttuneemmat rouvat kiihottaa

Olen etsinyt jo vuosikausia varttuneempaa seksikumppaneita itselleni. Mistä näitä yksisarvisia löytää? Naisen saaminen oman ikäisistä on minulle suhteellisen helppoa, mutta nämä vanhemmat +60 puumat ovat jääneet paitsioon. Olen kivan näköinen, fiksu ja kaikinpuolin hyvää seuraa, mutta en ehkä osaa tutustua vanhempiin rouviin. Tuntuu, että heidän kohdallaan pätee ihan eri pelisäännöt kuin nuoremmilla. Olen siis itse hieman yli 30 vuotias.

Olisi todella kuumaa käydä sillon tällöin tyydyttämässä vanhempaa rouvaa vaikkapa hieromalla ja nuolemalla. Nauttia vartalosta ja rei’istä, joissa elämä näkyy. Ihanat roikkuvat rinnat, en tiedä mitään kiihottavampaa. Mitä vanhempi, sen parempi.

Mistä näitä löytyisi täältä pohjois-Karjalasta?

14

1056

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Parhaan ja kiihkeimmän estottoman 60+ naisen olen iskenyt… kirjastosta!

      • Anonyymi

        Itse olen kerran nuoruudessa jumiutunut juttelemaan kirjastossa reilusti vanhemman naisen kanssa. Nainen oli erittäin tyylikäs, naisellinen, hoikka. Kapeat kasvot olivat jo melkoisen rypyillä, mutta hän oli silti kaunis. Hän jatkoi ja jatkoi juttua. Vaikutti että halusi vain juttuseuraa. Kävimme kahvilla ja hän sai houkuteltua minut hänen luokseen. Siellä selvisi, että nainen ei halunnut vain jutella. Hän avasi minulle aivan uuden taivaan. Hänen jälkeen naisihanteeni muuttui.


    • Anonyymi

      Yleensä vanhempia naisia joutuu hiukan piirittämään ja todistamaan pidempään, että hän kiinnostaa sinua oikeasti. Sen kun saat vanhemmalle naiselle todistettua, niin varaudu elämäsi intohimoisimpaan aikakauteen.

    • Anonyymi

      Jos baareista ei löydy sopivaa, niin kokeile jo edellä mainittua kirjastoa. Teatterit ja taidenäyttelyt ovat myös hyviä paikkoja tehdä löytöjä. Mieti missä sen ikäiset ja sinulle sopivan tyyliset naiset käyvät. Rohkeasti vain juttelemaan ja osoittamaan kiinnostusta.

    • Löytyisikö Lahdesta 65v+ naista..50v kyselee;)

    • Anonyymi

      Pahus kun kaukana. Täällä 02al ois 60v sinkku nainen joka kaipaisi nuorta rakastajaa. 160 63 e80 tisseillä.

      • Ihanaa 😍


      • Anonyymi

        Hitto ikärasismii


      • Anonyymi

        Pistää miettimään minnepäin


    • Anonyymi

      Naisen seksuaalinen funktio päättyy vaihdevuosien takia jossain 40-49 ikävuosien välillä. Naisilla himot (libido) vähenee naisilla vuosi vuodelta, koska pääasialliset naishormonien lähteet, munarakkulat, vähenevät ovulaatio ovulaatiolta, kunnes loppuvat, siinä vaiheessa mm. vagina lakkaa reagoimasta seksuaalisesti siten kuin se reagoi naisilla joilla seksuaalinen funktio vielä on toiminnassa, se ei kostu, se ei saa lisää pituutta miehen meisselille (kohtu ei vetäydy joten kohdunkaula ei siirry meisselin tieltä), klitoris ja häpyhuulet eivät paisu. Ym.ym.

      Massiivisessa tutkimuksessa 'Melbourne Women's Midlife Health Project ' seurattiin 13 vuoden ajan 438 kpl naista SPEQ kyselyarviointien ja hormonimittausten avulla. Tutkimukseen valittiin 45-55 ikäisiä sellaisia naisia (keskiarvo 48v) joilla kaikilla oli lähtötilanteessa vielä kuukautisvuotoa. Tulosten yhteenvetoa:

      - Naisten seksuaalisen toiminnan kaikki osa-alueet heikkenevät iän myötä.

      - Seksuaalitoimintoihin aiheutuu lisäheikennys kun naiset siirtyvät vaihdevuosien läpi. Tämä lisäheikennys liittyy estradioli-tasojen laskuun.

      LÄHDE: Ilmainen, katso ainakin himograafi joka osoittaa naisen libidon putoavan kuin kivi jo ainakin 8 vuotta ennen menopaussia, Figure 1: The American Journal Of Medicine: 'Sexuality' - https://www.amjmed.com/article/S0002-9343(05)00890-9/fulltext

    • Anonyymi

      Edellinen kommentti silkkaa p..kaa

    • Anonyymi

      Kyllä vanhempaa daamia on markkinoilla aikas paljonkin. Itse olen 58v mies ja olen löytänyt seuraa yleensä netistä. Myös baarista ja kaupasta.
      Jostain syystä tykkään 70+ naisista. Hyvällä käytöksellä, kohtuullisella ulkonäöllä ja hyvillä jutuilla saa helposti seuraa.

      • Anonyymi

        Mut jos on vähän läski ja huonot tavat, niin se on kyllä nou useimmille....


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mut jos on vähän läski ja huonot tavat, niin se on kyllä nou useimmille....

        Laihduta ja käyttäydy paremmin


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2232
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      215
      2100
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      117
      1418
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      16
      1173
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      104
      1051
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      75
      918
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      865
    Aihe