Hei ja WÄKEWÖ YLISTYS OIKEAMIELISILLE LIIKENNÖITSIJÄLLE!! Tiedättekö te sen tunteen, kun voi huojentuneena istahtaa ja hymyillä onnesta soikeana Sonnibussin tekoNAHKApenkillä?! MINÄ EN TIEDÄ!! Täysin wieras tunne minulle!! Oli taas sellaista kyytiä, että heikompia hirwitti KOLMOSTIELLÄ!! Kyllä nyt on wain, että waihdan takaisin tuttujen lättähattujen wietäwäksi liukkaille raiteille VRn kyyditettäwäksi enkä KUMIEN PÄÄLLE tule ainakaan towiin!! Sen werran tyytymätön olen kyytilupauksiin!! Yst. terv. Käpylän Kaarina kellohelmat heilahtaa kewät täällä kolkuttaa, kohta Kaarina kesärientoihib jolkottaa, kuka kellohelmoja saa pyörittää??!
Waihtamalla paranee?!
5
72
Vastaukset
- Anonyymi
Hei ja wäkewö YLISTYS kaikille kommenteillenne!! Jos satuitte ihmettelemään missä olen ollut tällä wälin, niin olin lonkkaleikkauksessa ja NYT minulla on TITAANILONKKA kestämässä KOWIMPIAKIN kyytejä!! Yhteiselle matkalle mennään!! Yst. terv. Käpylän Kaarina
- Anonyymi
Harmi ettei pauny vuotoja ole enää, siellä titaanilonkkaa ja hammasraitoja olisi tarvotti, siinä PAUNUTUKSRSDA
- Anonyymi
YLISTYKSISTÄ kiihkein!!
- Anonyymi
Hei JA YLISTYS kaikille kommenteillenne!! Kyllä oi kyllä KOWA PAUNUTUS oli parasta mitä tiesin!! Niin komeita ja salskeita kuljettajia niin kojteliaita!! Aina hymyn toiwat sulopunahuulilleni!! Tui tui!!! Yst. terv. Käpylän Kaarina tukisukay puristawat nyt liikaa tarpeelliset pitkillä kyydeillä!!
- AnonyymiUUSI
Kiuvas Kaarina in kuivas
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3633739Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091383- 941247
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651024Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass13861Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58847- 38840
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60829- 65821
Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11817