Jos ei ole kumpaakaan, niin mitä se on?
Onko paljaspakarabikinit uimarannalla paljastelua tai vilauttelua?
Anonyymi-ap
25514
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Se on juuri tuota
Hyväperseiset naiset haluaa esitellä kiinteitä pakaroitaan
Melkeinhän tuo on kuin olisi alasti,vain ohut naru perseposkien välissä
Kunpa jo olis kesä!
Kurt56
Valitettavasti vai enemmistö pyllybikinien käyttäjistä on aivan jotain muuta kuin hyväperseisiä.
se on vaan normaalia. itsekin kesäisin käytän vain stringi uikkareita, ne on ihanan viileät T: ukko 62
Olisiko niin että nuo naiset ovat enempi mieltyneet peräkonttipuuhasteluun?
Ei ole kumpaakaan. Se on pukeutumista asiaan kuuluvalla tavalla
Sehän on aivan samaa pariutumisriittiä (esittelyä, paljastelua) kuin on ollut aivan aikojen alusta alkaen. Nykyisin vaan on niin paljon nuoren naisen kaunista paljasta pintaa esillä, kaikkia, että kaunottaret, joilla myöskin pakarat ovat kauniit, joutuvat esittelemään pakaroitaan paljaina jotta saavat heräteltyä miesten huomiota osakseen.
Kyllä se on täyttä pervoilua, kun pitää persettää esitellä joka paikassa.
Ihan normaalia paljastelua. Ei ole väärin näyttää jos on näytettävää. Kaikki ihmiset on kauniita omalla tavallaan.
Ymmärrän hyvin myös nakuilijoita jos uskaltaa olla alasti ja muut ihmiset sen näkevät eikä pahastu niin sehän on hieno juttu. Rohkein näistä on se joka tuo itsensä nähtäväksi eikä se joka nillittää turhasta. Paljasta pintaa vaan esiin ❤️
Helppotapa se jakorasian titteli ainakin saada
Määrittelet sen vaatetuksen perusteella? 🤣
Olemme parina seksuaallisesti aktiiviisia myös harrastamme parivaihtoa sekä yksittäisiä miehiä pelkästään vaimolle. Rannalla vaimolla todella naru bikinit, reenattu takamus kiinnittää huomion. Vatsallamme juttelemme ja kiihotamma toisiamme jutellen jos huomaamme miehen takanamme katselevan, vaimo avaa reisiä jolloin kapee bikkarin kangas painuu vakoon. Usein mies käy veskissä aika nopsaan, tiedämme käy purkamssa paineet. T. Pari 30
Taannoin -70 luvulla moni kaunotar (10+ ja 20+) esiintyi uimarannoilla ihanat pikkutisulinsa paljaina, yläosattomissa. Suurin osa paljastelijoista oli parittomia, eli kyllä siinä miehenkipeys motiivina oli. Vain harvat parilliset kaunottaret paljastelivat, varmaankin siksi että heidän miesystävänsä/poikaystävänsä eivät olisi paljastelua hyväksyneet, tämän arvelen olevan nyt paljaiden pakaroidenkin aikana voimassa.
Minunkin exäni palvoi tuonnoin aurinkoa yläosattomissa, käskystäni. Vasta sitten kun hänen ihanat pikkutisulinsa olivat jo ruskettuneet niin paljon ettei nannipihoja/nännejä erottanut hyvin, tajusin että vaaleat tisulit muuten ruskettuneessa kehossa ovatkin hurjasti seksikkäämmät kuin läpeensä ruskettuneet tisulit.
Ihan sama ilmiö on myös paljaspakarabikineissä, vaaleat pakarat muutoin ruskettuneessa kehossa ovat hurjasti seksikkäämmät kuin läpeensä ruskettuneet pakarat. Onkohan niin, että paljaspakarabikineissä aurinkoa ottavat kaunottaret haluavatkin vähentää pakaroittensa seksuaalista vetovoimaa?
Se on ihan normaalia uima/ranta-asuun pukeutumista ja thats it.
Ja näkyvästi kuolaavien idioottien ja ”noin pukeutuva on huora” asenteiden vuoksi moni nainen jättää pukeutumatta paljastavasti.
Mutta sehän on miesten oma vahinko. Eivät näe kivoja pyllyjä niin paljon.
"Se on ihan normaalia uima/ranta-asuun pukeutumista ja thats it."
Eihän se normaalia ole pukeutua paljastelevasti, asuun jolla on vahva seksuaalinen viehätysvoima. Normaalia, eli yleisintä, on pukeutua sellaiseen uima-asuun joka peittää seksuaalisesti herättelevät kehon osat, sillä niin tekee yli 90% ihmisistä uimarannoilla (kaikki miehet ja erittäin suuri osa naisista).
Täytyy korjata jotta roikkuvat tai muhkurapakarat omaavavat eivät innostu: "asuun jolla on vahva seksuaalinen viehätysvoima" on väärin, se pitää olla muodossa: "asuun joka antaa rotupakarat omaaville kaunottarille paljon lisää seksuaalista vetovoimaa".
Aivan. Ja rotupakarat omaavalla naisella on seksuaalista vetovoimaa muutoinkin kuin pyllybikineissä. Vaikkapa ihan tuikitavallisissa ja arkisissa farkuissa ja t-paidassakin.
Itse ainakin katselen niitä rotupakaroita mieluummin niissä pyllybikineissä kuin farkuissa ;)
Totta tuokin. Mutta katselen rotupakaroita ihan missä tahansa vaatteessa mieluummin kuin roikkuvaa ja muhkuraista läskipersettä.
Entä kun seksuaalisuutta herättäviä kehon osia ovat myös jalat, nilkat ja selän kaari, yms?
Etkö pysty hillitsemään ajatuksia vai mikä liian paljaassa pinnassa aiheuttaa ongelmia?
Sinun kaltaiset ihmiset pilaavat kaiken.
On täysin normaalia että uima-asussa ihmisen jalat, nilkat ja selän kaari, yms. ovat paljaina. Paljaiden tisuleiden, paljaiden pakaroiden ja paljaiden tuheroiden esitteleminen ei ole normaalia.
Olet väärässä.
Osaatko täsmentää ulvahdustasi?
Islamistin mielipide. Ei kuulu länsimaiseen kulttuuriin moinen ahdas ajattelu.