2015-2016
1.ryan Reeves(muutama kausi takana päin ja nyt jalostui roolissaan kukkaansa puhkeamistilanne)
2.milan lucic(ihan pienestä kiinni että olis vieny ykköstittelin mut ei ihan ja ainoa kritiikki mitä moni valittanu aika-ajoin on se, että vois tapella vielä enemmän top1-3 nimiä vastaan)
3.Chris neil(iso rooli joukkueessa ei estä häntä tekemästä poliisiosaston duunia vaikka nykyään häntä tarvitaan enemmän jäällä)
4.Tom wilson(jäähyilee paljon mut osoittaa sillä että hoitaa työnsä!)
5.Matt martin(eka kerta top10:iin ja top viitoseen pääsy heti saman tien eli muisti miten tuli liigaan eli tappelemalla ja aiempaa enemmän vältti tappiosuman)
6.Zdeno chara(silloin kun tappelee niin voitto on aika taattu joskin kortti vois olla parempikin)
7.Adam mcquaid(bruinsin puolustuksen tukipilari luottomies joka takaa kovia otteita joukkueelleen ja hyviä ja vaarallisia tilanteita)
8.Brandon bollig(aiemmin jo lupaavia otteita herättänyt bollig nousi nyt ekaa kertaa top10:iin ja teki sen tasaisen kovilla otteilla mut isot voitot huutaa poissaoloa)
9.Zavck kassian(ei voita aina mut ainaki on yksi liigan aktiivismpia joten hurjan asenteensa ansiosta ansaitsee paikan kymppikärkeen)
10.shawn thornton(ikä alkaa tehdä sen ettei voita aina tappeluita eikä viitsi tapella mutta potentiaalia olla korkeammalla mut ikä alkaa painaa)
kirjoittaja Juha pohjola
kauven 2015-2016 top10 parhaat tappelijat
Anonyymi-ap
0
52
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!2323285Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa162609Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi4491540Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1221416Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2161361Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa5501331- 1141322
- 1131245
- 46974
- 66964