Saisko jotain erirityisvapauksia Tamperelle, jotta kunnon bileitä saadaan aikaan.
Huippi suunta Tampere. Pitäähän suomellakim oma Ibiza olla.
Tampere on Suomen Ibiza. Bile-Pormestari-Ilmari hoitaa juhlat
14
137
Vastaukset
- Anonyymi
Tattista vaan ja Jauh.. ei kun Jallujengi Pormestarin eli tamperelaisten piikkiin bileisiin.
- Anonyymi
Suomen moskova se on.
- Anonyymi
Ennenvanhaan meilpäin naiset sanoivat . Porist ei pääse tappelemati ja Tampereelta ei pääse naimati !
- Anonyymi
Ketjun aloitus on onneton porvariprovo.
- Anonyymi
Mitä provosoivaa aloituksessa on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä provosoivaa aloituksessa on?
Näin juuri. Ibizahan on paikka, joka tienaa älyttömiä summia Bileturismilla. Enimmäkseen espanjalaisilla. Miksei Tampere voisi hyödyntää samaa.
Ei oo mitään provoa.
- Anonyymi
Sitäkin löytyy Tampereelta!
Kun ihmisiltä kysyttiin joku vuosi sitten, mihin muuttaisivat Suomessa, jos olis pakko, voittaja oli Tampere!!!
Vaikka oli Ikonen pormestarina. - Anonyymi
Tampereesta tuli suomen woke dei pääkaupunki saa nähädä mitä woke dei kaupungille nyt käy ameriikassa kokeilivat 15v tätä woke deitä.
- Anonyymi
Muuta Moskovaan , se ei ole Woke !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muuta Moskovaan , se ei ole Woke !
Ei helsinkikään ole woke dei kaupunki suomessa onneksi vain tampere on woke dei kaupunki woke dei ilmarin johodolla.
- Anonyymi
Tampere on aina valmis, omat vaseliinit mukaan.
- Anonyymi
Joka kaupunkiin on saatava samanlaiset ja vähän äkkiä.
Hyödynnetään näitä. Tämä on se kuuluisa RIKKAUS, jolla Suomi nousuun, ainakin valtakunnallisesti, koska joka ikinen kynnelle kykenevä RIENTÄÄ näitä epäyksilöitä ihmettelemään sankoin joukoin, kunhan SETA ensin järjestää vastustamattoman puoleensa vetävän ihku tapahtuman tai sitten luotaansa työntävän, ihan miten vaan haluatte. EHEHHEEE. Rahaa virtaa kaupunkiin, että ranteita pakottaa. Se on varmaa.
Markkinoidaan nämä turisteille matkailunähtävyyksinä, kaikki hyötyvät, verottajakin on iloinen, koska nämä kummajaiset ovat pormestareita taatusti ainutlaatuiset lajissaan, toivottavan ainutkertaiset.
HUHHEIJAA, paras idea ikinä. - Anonyymi
Viikinsaaresta Ilmarille Ibiza
- Anonyymi
Ankara takaisku äärivasemmistolaiselle mädätykselle. Brittien korkein oikeus totesi että naisen oikeudet kuuluu vain synnynnäisille naisille.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus167180- 1992567
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1082070En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.761558Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k1911089- 41990
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va46969- 79889
- 45739
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka7738