Putin taisi junailla vaalituloksen

Paljon ääniä roskiin ja muutama ehdokas saanut 0 ääntä vaikka itse itseään täysin oikealla tavalla äänestänyt Eli vaalit vilpilliset
791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On se Putin sitten nero.

Äänestä
  • Ei Venäjällä voi vaalien tulokseen luottaa! Ne ovat aina manipuloidut vaalit! Ei Putin olisi rehellisissä vaaleissa voittanut!!

    Äänestä

No Ainakin Suomi on nyt Punainen

Äänestä
  • Jee, en tiennytkään!

    Äänestä

Ei kukaan itseään äänestä, jos ei ole puheenjohtaja!

Äänestä

Kiitos Toveriz

Äänestä

Ihmettelinkin missä viipyy persujen trollitehtaan kootut selitykset.

Pistetäänkö samaan pakettiin myös avaruusolennot joita Venäjällä jahdattiin? Kävivät täällä vain sen takia, että voivat ottaa ääniä pois persuilta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paljon ääniä roskiin ja muutama ehdokas saanut 0 ääntä vaikka itse itseään täysin oikealla tavalla äänestänyt Eli vaalit vilpilliset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu