Vaihtoehdot:
1) vituttaa
2) hävettää
3) nolottaa
4) et muista mitä tapahtui
ps tein helpon kysymyksenasettelun, koska kyse on persuista
Kysyisin persuilta, että miltä nyt tuntuu?
13
137
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä nyt harmittaa! Demarit saa päättää kunnissa koiraverosta ja me persut vaan valtion budjetista ja sen sellaisesta!
- Anonyymi
S1miti kirjoitti:
Persut on niin noloja. Täysiä tolloja.
Tuo on osuvasti sivallettu.
- Anonyymi
Eipä harmita ollenkaan, koska itse äänestin uskollisesti perussuomalaisia. Niitä pitäisi hävettää, jotka ovat aiemmin äänestäneet, ja nyt jättivät äänestämättä.
- Anonyymi
Mää olen onnesta soikee, Antin jättimenestys takasi, että Sanna Marin katosi lööpeistä pysyvästi, ei Persukaan voi tuon enempää toivoa. Kiitos Antti, tämä oli Jytkyjen Jytky! Politiikka kuuluu poliitikoille!
Sanna on lyöty kanveesiin ja sieltä se ei enää nouse!!!!Marinin ylivoimaisuus pääministerin tehtävässä tuntuu olevan eräiden persujen loppumattoma tuskanaiheena.
- Anonyymi
Koettakaa nyt keksiä välillä jotain muuta arkenne iloksi.
Seuraavat vaali neljän vuoden päästä. Ohi on Surettaa matujen raiskaamien nuorten naisten puolesta.
Paitsi silloin jos nainen äänesti vihervasemmistoa.- Anonyymi
Hävettää!!!
Niiden puolesta jotka äänestivät islamin puolesta. Eli vihervasemmistoa äänestäneiden. - Anonyymi
Millähän ja kenen rahoilla te demarit meinaatte saada jotain aikaiseksi? Niinpa tietenkin: nostamalla veroja!
- Anonyymi
Jos olisin persu pienessä kylässä, menisin jo jojoksi.
- Anonyymi
Keskusta voitti ylivoimaisesti ja sehän on oikeiston voitto. Yksikään keskustalainen ei ole vasuri. Äänten keskittäminen PS:stä Keskustalle oli vasurin häviö. Hyvin meni.
- Anonyymi
Jauhojengi vastaa mielellään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle523355Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472796Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1482600Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572301Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3572023- 1511644
- 761485
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231308Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.381283- 241164