On spekuloitu paljon seuraavasta liiton toiminnanjohtajasta, ja mahdollinen vastaus naurattaa naisia tälläkin hetkellä Malibun rannalla hengenpelastajien kopissa! Kuka muu ottaisi Vanteelta valtikan, kuin DAVID HASSELHOFF!
- Don't Hassle the Hoff, toteaisi David matkalla Kankaanpäähän sparraamaan Katajistoa. Jouduttuaan Lovemachinen kyytiin kokemaan, kuinka satasella vedetään viittäkymppiä ja viidelläkympillä satasta yksisuuntaista väärään suuntaan!
DAVID HASSELHOFF tarjoutui Vanteen seuraajaksi!
Anonyymi-ap
5
217
Vastaukset
- Anonyymi
Onko patsashankkeita luvassa
- Anonyymi
Hasselhofille kaavaillaan jo valmiiksi pientä patsasta Kuusankosken ratapihalle!
- Anonyymi
Vanne on käsittääkseni ehdolla myös paaviksi
- Anonyymi
Ja jos valitaan, niin Hasselhoffille aukeaa tie tähtiin!!!!
- Anonyymi
Sudetti huittislaiset suunnittelevat marssia eduskuntatalolle. Onko kyseessä uusi Mäntsälän kapina vai joukko hulluuden muoto
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083