Onko Ähtärissä yksityistä vanhustyön tekijää

Tehtävät.
Vuoteen puhtaaksi petaus.
Kauppa asiat, avustettuna.
Pyykit koneeseen ja pois.
Roskiksen tyhjäys.
Vaippojen haku väline huollosta.
Yleis katsaus..on kaikki hyvin.
2820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miia ja Riina luotettavia.
Hoiva hengestä.
Nyt ei enää ole tarvetta..
Vakaita hoiva alan persoonia.

Äänestä
  • Kyllä.
    Hinnasto näkyy netissä.
    Nämä luotettavia, kauppa ostokset tulleet
    jääkaappiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tehtävät.
Vuoteen puhtaaksi petaus.
Kauppa asiat, avustettuna.
Pyykit koneeseen ja pois.
Roskiksen tyhjäys.
Vaippojen haku väline huollosta.
Yleis katsaus..on kaikki hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu