Siitä se sitten kaikki lähti. Lumipalloefektin kaltaisesti vyörymään.
https://www.is.fi/viihde/art-2000011181590.html
Vancella oli Paavin munat kädessään
11
137
Vastaukset
- Anonyymi
Kuoliko Paavi ehkä jopa Vancen käynnin takia?
- Anonyymi
Onhan Vancen tapaaminen ollut järkytys Paaville, joka oli jo sairauden heikentämä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onhan Vancen tapaaminen ollut järkytys Paaville, joka oli jo sairauden heikentämä.
Kuka tahansa järkyttyy kun näkee vancen luomivärit.
- Anonyymi
Vance katsoi pahalla silmällä? Vai oliko käsissä jotain putinilta saatua myrkkyä?
- Anonyymi
Mitä Vance muka hyötyisi paavin kuolemasta? Ei niin mitään. Pikemmin hyötyisi Trumpin kuolemasta, kun pääsisi itse presidentiksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä Vance muka hyötyisi paavin kuolemasta? Ei niin mitään. Pikemmin hyötyisi Trumpin kuolemasta, kun pääsisi itse presidentiksi.
Mitä trump hyötyy talouden tuhoamisesta? Paavi sanoi trumpille vastaan,se riittää syyksi.
- Anonyymi
Toivottavasti Vance vie munat Trumpille, joka tukehtuu niihin.
- Anonyymi
Roplasiko niitä kuinka pitkään?
- Anonyymi
Vancen ilkeät silmät ja paholaisen aikeet olivat paavi pololle liikaa.
- Anonyymi
Kyllä tuo paavi oli lähinnä pirun näköinen. Vancella on terävä katse..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006414
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283210Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701736- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46979Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11966Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869