Varokaa Riku nimistä huijaria.

Tyhjän puhuja. Vie teiltä rahat.
7183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tunnen tyypin.

Äänestä

Onko jossain myyntifoorumeilla tms....Vai onko yksittäisten henkilöiden kismoja.

Äänestä

Riku nusas mua ja lainas rahaa.

Äänestä

Jahas elikä joku gay sotku.Onks toi Riku persu.

Äänestä

Äiti on kieltänyt puhumasta tuntemattomille ihmisille.

Äänestä
  • Kielsi myös lainaamasta rahaa tuntemattomille ihmisille ja ostamasta niiltä mitään.

    Äänestä

Elää todennäköisesti sossun tuilla. Suu käy lakkaamatta ja pääasiassa valehtelee. Huijaa naisilta vaikka on ruma kuin synti. N. 30- vuotias.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tyhjän puhuja. Vie teiltä rahat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu