TKL:n poistorivissä oli muutama hyvä yksilö.

Saattaapi syntyä kaupat.
6254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko VL ostamassa "pikavuoro"autoja Helsingin tielle?

Äänestä
  • Kaupunkibussikin käy ihan hyvin vara-autoksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kaupunkibussikin käy ihan hyvin vara-autoksi.

    Ei käy. Ja vaikka kävisikin niin pitäisi olla rahaa ostaa sellainen. Mutta kun ei ole ja kun myyjä vaatii maksua ennenkuin auton saa niin kauppoja ei voi syntyä

    Äänestä

Ostaako vl gio volvoja

Äänestä
  • Haluaisi ostaa mutta ei niillä ole niin paljoa rahaa. Ja luottoa ei anneta

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Haluaisi ostaa mutta ei niillä ole niin paljoa rahaa. Ja luottoa ei anneta

    harmi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saattaapi syntyä kaupat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu