Mitä jos nyt katsottaisiin positiivisesti eteenpäin. Ei täällä nyt kaikki oli huonosti. Joillakin levy jäänyt jumittamaan. 😂😂🤗🤗
Samaa jauhantaa.
Anonyymi-ap
19395
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Eipä tää oo vielä mitään ,kun kattoo tuota Alavuden palstan hilkka sekoilua😂😂
Kepuloisilla on fetissi Sheriffeihin siksi heiltä tulee koko ajan aloituksia sheriffi sitä ja tätä, ihan jatkuvasti joka päivä, toisaalta he sillä yrittävät henkistä painetta saada laskettua, onhan se valtava häpeä olla syyllinen Ähtärin alasajoon ja syyllinen on löydettävä jostakin muualta.
Miksi nimittää itsensä sheriffiksi jos ei pidä siitä että kutsutaan sheriffiksi? Ja tosiaankin itse nimesi itsensä sheriffiksi.
Takuulla nämä leuhkivat kaikille tiedotusvälineille olevansa Ähtärin sheriffejä. Ylelläkään ei ole niin tyhmää porukkaa, että alkaisivat kutsua paukapäitä Ähtärin sheriffiksi. Papoilla on varmasti ollut surkea elämä, kun pitää vanhuksena vielä yrittää päteä.
Ei tuo oo kepulainen joka näitä suoltaa
On Kepuleilla ja Deekuilla tulossa tuskainen kesä joutuuko raastupaan vai ei.Siitä nämä jatkuvat aloitukset sheriffistä eivät ole täyspäisiä.
Voisit apulaissheriffi olla itse hiljaa, niin jospa asiattomat kirjoitukset vähenisivät. Ihmisillä on tapana vastata samalla tavalla.
tierättekös mitä tuo touhu on se on maalittamista se on kuulkaa rikos
Näin on. Apulaissheriffi on maalittanut kaikkia erimieltä olevia jo vuosikaudet.
On meinaan eniten ähtäriläisiä solvannut tyyppi ikinä. Takaan sen.
Ettekö te tajua, että vain sheriffeillä on oikeus mielipiteisiin?
Mieluusti ajattelisi positiivisesti. Ny vaan joka palkkapäivä kohtaa sen totuuden että rahat ei enää meinaa riittää elämiseen. Verot on kovat kiitos kaupungin päättäjien.
Paljonko maksat Ähtäri-lisää verrattuna vaikka Soinissa asumiseen? Itselläni ero ei ole kovin suuri.
Joka kerta kun palkkakuittia katson muistan pandat nuo saatanan kalliit paskaperseet ja nisun.
Mene hoitoon.
Älä nyt hermostu. Jos kaveri rahaa saatuaan himoitsee pandoja ja nisua, niin keneltä se on pois.
Mahtaa tuota, joka palkkakuitin saatuaan alkaa kiihoittuneena ajatella pandoja, nyt harmittaa kun pandat palautettiin. No onneksi hänelle on vielä nisu.
Nisu sanoi vaaliteltoilla että hänellä on omatunto puhdas panda asiassa, ja hänellä ei ole koskaan ollut mitään osuutta koko asiaan.
Sitten se Nisu sanoi vielä, että sheriffi ja apulaissheriffi on valtavan komeita ja viisaita nuorukaisia...