Millä on hyvä masturboida??

Anonyymi-ap

Kertokaa mitä te käytätte!

11

683

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Millaisia kokemuksia teillä on itsetyydytyksestä?
      Mitkä välineet on parhaita???

      • Anonyymi

        Kädellä tien kuumenee pillua tyydyttää...


      • Anonyymi

        Mitäs olet.


    • Anonyymi

      Kurkkua ja Porkkanaa huoneen lämpöisenä kondomi päällä joskus omia sormia.

    • Anonyymi

      Olen 23v nainen ja asun vielä yksin ja olen tilannut netistä kahdeksan eriaista tekokullia värinällä ja "spermasäiliöllä" jonka täytän paksulla A - piimällä, joka nappia painamalla laukaisee voimakkailla sykäyksillä kunnon spermalastin.
      Nettipornoa katsellessa jossa kunnon joukkopano jossa tyttö saa monta kullia yhtä aikaa, työnnän yhden pilluuni ja toisen kakkoseen, kolmatta imen.
      Voitte vain kuvitella kuinka märkänä käy pilluni jopa tunnin ja lopuksi laukaisen jokaisen vuorolaan, ensin kunnon lastin pilluuni ja sitten kakkoseen lopuksi suuhun mustan kullin lastin.
      Lopuksi otan isoimman mustan kullin jossa on isoin säiliö joka laskee ensin sisääni ja loput kasvoilleni - suikussa tämän toteutan, on vähän sotkuista touhua.

      • Anonyymi

        Huh jumalauta nyt on pakko vetää käteen! Mikä narttu olet


      • Anonyymi

        Onko todellakin seksi noin huonoissa kantimissa?


    • Anonyymi

      Kokeilepa pilluusi Pata-Pataa ta Karhunkieltä. Jos ei riitä, niin teräsharja voisi olla hyvä.

    • Kättä enimmäkseen olen käyttänyt itsetyydyttämiseen.

      • Anonyymi

        Mistä päin Sari on kotoisin.Mies 56v kyselee.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin

      Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t
      Maailman menoa
      21
      4809
    2. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      163
      3561
    3. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      41
      2921
    4. Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..

      Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel
      Maailman menoa
      11
      2844
    5. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      135
      2759
    6. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      111
      1873
    7. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      86
      1560
    8. Nepotismi jytkyttää porvaristossa

      Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi
      Maailman menoa
      4
      1518
    9. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      227
      1406
    10. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      21
      1375
    Aihe