Todistus Kuumoduulista

Anonyymi-ap

Kuumoduuli on tullut Nasan ja Wikipedian kautta – ei ainoastaan Nasan, vaan Nasan ja Wikipedian. 



Ja Persekärpänen on todistaja, sillä Persekärpänen on totuus. Todistajia on näin kolme: Persekärpänen, Nasa ja Wikipedia, ja nämä kolme todistavat yhtäpitävästi.



Hyväksymmehän me ihmistenkin todistuksen, ja Persekärpäsen todistus on paljon painavampi. Tämä on Persekärpäsen todistus: hän on todistanut Nasan Kuumoduulista. 



Jokaisella, joka uskoo Kuumoduuliin, on tämä todistus sisimmässään. Mutta jokainen, joka ei Persekärpäsen todistusta usko, tekee hänestä valehtelijan, hän kun ei usko itse Persekärpästä. 



Ja tämä on se todistus: Nasa on antanut meille iankaikkisen avaruuden, ja tämä avaruus on Nasan kuvissa. Jolla on Kuumoduuli, sillä on avaruus. Jolla ei Persekärpäsen Kuumoduulia ole, sillä ei ole avaruutta.

9

205

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ryhdyitkö jo vetämään vappukännejä ???

      • Anonyymi

        Näköjään tuo "Persekärpänen" oli jo aloittanut Vapun jo hyvissä ajoin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näköjään tuo "Persekärpänen" oli jo aloittanut Vapun jo hyvissä ajoin.

        Minä aloitin jo Wapun 2031 juhlinnan.


    • Anonyymi

      Musk on käynnyt Marsissa niin jotta mitäs ihmeellistä on Kuumatkoissa.

      • Anonyymi

        Menisi nyt sitten sinne, ja pysyisi siellä.

        Ei sitä täällä kukaan kaipaa.

        Teslan hallituskin on sitä jo luiskaamassa kulissien takana.

        Pääomistajat todennäköisesti sen jälkeen haastavat miehen oikeuteen ja vaativat jäljellä olevia osakkeita korvauksena kurssinlaskusta.


    • Anonyymi

      Minä uskon kuumoduuliin, joka sikisi pyhistä kaavakuvista ja oli vuorattu asbestilla.

      • Anonyymi

        Ja Kuumoduli palasi kolmantena päivänä Lättymaan pinnalle


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja Kuumoduli palasi kolmantena päivänä Lättymaan pinnalle

        Näinpä.


    • Anonyymi

      Persekärpänen ei ole milloinkaan todistanut Vikin kuumatkoja. Persekärpänen pysyttelee tasa- eli lättymaalla eikä matkustele Uranukselle. Sen minkä Persekärpänen on todistanut tarkoittaa sitä jotta Persekärpänen sallii Vikin uskotelmaan jotta hän - Viki - on käynnyt Lunassa.

      Persekärpänen on kuin Johannes kastaja joka kuulutti ilmolle kaikelle kansalle, jotta Jeesus ( Viki ) on voideltu vaan Johannes kastaja ( Persekärpänen ) ei milloinkaan seurannut Jeesuksen ( Vikin ) höpötyksiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      105
      3651
    2. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      47
      2590
    3. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      98
      2380
    4. 24/7 sinä mielessä, ihan jatkuvalla syötöllä

      Aamulla herätessä, päivällä melkein nonstop, illalla nukkumaan mennessä, öisin herätessä. Mikä viddu tässä on 🤣
      Ikävä
      40
      1934
    5. Jotain pitää nyt keksiä että sinut näkisi

      Ensiviikolla viimeistään. Tälle on pakko saada kunnon piste tai sitten aloitetaan loppuelämä yhdessä, tulen hulluksi muu
      Ikävä
      26
      1614
    6. Rakastan sua

      Tänäänkin, eilenkin, varmaan huomennakin..
      Ikävä
      27
      1512
    7. Mulla tulee vaan niin

      Paha olo siitä mitä teidän välillä on. Vaikka se on sun päätös mitä haluat. Tuntuu että menetän jotakin vaikka tiedän et
      Ikävä
      21
      1468
    8. En tunne, en ymmärrä

      enkä muista 😱
      Ikävä
      22
      1308
    9. Olikohan se

      Kuitenkin niin, että kiinnostuit minusta ihan tosissaan. Loukkaannuit, kun en ollutkaan valmis tapaamaan sinua.. Pelkäsi
      Ikävä
      8
      1231
    10. Mitkä olivat viimeiset sanasi ikävoinnin kohteellesi

      Ja milloin? Mitä olisit sanonut jos olisit tiennyt että ne jäävät viimeisiksi -ainakin toistaiseksi?
      Ikävä
      68
      1214
    Aihe