nasima razmyarin noitavaino Mari Rantasta kohtan ei ole normaalia

Anonyymi-ap

nasima afkanian lahja Suomelle voitas karkottaa ja USA olis pistäny
ämmän pakkopaidassa takaisin.
Miten yks ihminen saa tehdä mitä haluaa ja siitä vielä maksetaan.
ulkomaalaiset takuueläkeläiset tietysti äänestää nasimaa.

40

428

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näin on , rikoksiin tai muita ei saa tutkii . Hyvä Mari sentäs TV ssä lupasi Putinille turvapaikan .

    • Anonyymi

      Nazima tietää, että Venäjällä on 1 milj. muslimi-afgaania jotka olisi hyvä saada Suomeen . Mari Rantanen ei lämpene Naziman unelmalle.

      • Anonyymi

        Natsi-man faija on tulipunakommari Afganistanista eikä Natsi-ma itsekään ole siitä kaukana.
        Suomeen Natsi-ma haluaa punikkivaltaa ja maan täyteen älämölöjä Afganistanista ja muista kuraportaan maista huutamaan allahuakbaria.


    • Anonyymi

      Nasiman käytös on Törkeää Vainoamista ja Maalittamista. Asia on vietävä Valtakunnansyyttäjälle,ja vaadittava Afghanistanilaisen KommunistiSuvun Tytölle,Nasimalle tuomiota MAALITTAMISESTA ja Rasismista Suomalaista kansanryhmää vastaan !!

      • Anonyymi

        Isänsä ollut kymmeniä vuosia elätettävänä. Ei opetellut kieltä, eikä ollut töissä päivääkään.
        Nazimaan sovellettiin woke-lakia aikoinaan. Etnisyys ennen pätevyyttä. Onko Nazima vain ylioppilas??
        Koko akka ärsyttää pitkine kuonoinern. Noita-akka, koko ajan haukkuu suomalaisia, jotka mahdollisti sukunsa elätyksen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Isänsä ollut kymmeniä vuosia elätettävänä. Ei opetellut kieltä, eikä ollut töissä päivääkään.
        Nazimaan sovellettiin woke-lakia aikoinaan. Etnisyys ennen pätevyyttä. Onko Nazima vain ylioppilas??
        Koko akka ärsyttää pitkine kuonoinern. Noita-akka, koko ajan haukkuu suomalaisia, jotka mahdollisti sukunsa elätyksen.

        Pitkänenäinen valehtelija koko Nuzzima on.


    • Anonyymi

      Demarien tähtipoliitikot Kimmo Kiljunen ja Nazima Razmyar pitävät demarit oppositiossa seuraavienkin eduskuntavaalien jälkeen.

      • Anonyymi

        Kimmo se kiljuu vanhana dementikkona Naziman perässä.


    • Anonyymi

      Koukkunokka on Putinin rakkikoira ja kuuluisi valtakunnanoikeuteen.

    • Anonyymi

      Nasiman vanhemmat kuuluivat -70 luvulla Afghanistanin kommunistipuolueen johtohenkilöihin,ja tekivät tiivistä yhteistyötä Neuvostoliiton KGB:n kanssa Afghanistanin kuningashuoneen kaatamiseksi Puna-armeijan avulla.,Ja nyt tämä näiden Tyttö on täällä hämmentämässä.

      • Anonyymi

        Nazima tulee saamaan Venäjän 1 miljoonalta muslimitaustausilta afgaanipakolaiselta paljon ääniä jolla pysyy demarien keulapaikoilla kunhan ensin saa ne päästettyä Suomeen. Suurin ongelma on Mari Rantanen joka ei kyllä itärajaa aukaise .


    • Anonyymi

      Nazima näyttää mistä musutakka pissii.
      Tässä syy miksi muslimimiehet ei ole antaneet ämmien wokettaa vaan on luulot otettu pois.
      Naiset ei tyydy tasa-arvoon vaan niiden on saatava ylivalta.

      Jos näitä olisi enemmän niin kusessa oltaisiin.

      • Anonyymi

        Natsima näyttää , mistä lehmä kaikkiin...


    • Anonyymi

      Pallit paukkuu!

      • Anonyymi

        Jotta laitaan lyö ja silmissä sumenee ,,,,


    • Anonyymi

      Kuljemme Kiljusen ja Naziman viitoittamaa tietä...!

    • Anonyymi

      Helsingin käräjäoikeus teki käsittämättömän päätöksen, kun se vapautti kolme ulkomaalaista miestä raiskaussyytteistä, joissa uhrina oli suomalainen 17-vuotias tyttö.
      Teko tapahtui viime vuoden lokakuussa Helsingin Malmin sairaalassa, tai lähti alulle sairaalan sisätiloista. 17-vuotias tyttö oli tuotu sairaalaan ambulanssilla päihtymystilan vuoksi ja hän puhalsi yli 2 promillea. Tuollainen määrä saattaa kaataa jo ison miehenkin.

      Jostain syystä kehitysmaalaiset miehet notkuivat sairaalassa, liekö etsimässä ihan tieten tahtoen raiskausuhreja. Kolmikko alkoi jutella tytön kanssa, joka ohjattiin sairaalasta pihalle läheiseen metsikköön.

      Siellä tyttö raiskattiin kolmikon toimesta väkivaltaisesti. Tyttöä lyötiin, häntä revittiin hiuksista ja päätä painettiin maahan. Aina vain menee käsittämättömämmäksi. Nimittäin sairaalan vartija tuli jossain vaiheessa metsikköön tarkastamaan mikä tilanne. Vartija oli siis jollakin tavalla tietoinen mitä oli meneillään. Miehet nimittäin vetivät vaatteet päälleen ja siirtyivät vähän matkan päähän, jossa raiskaaminen jatkui.

      Vartija ei tässä tilanteessa puuttunut tekoon millään tavalla, eikä edes soittanut poliisia paikalle.

      Kun raiskaus oli saatu päätökseen, niin miehet poistuivat paikalta. Tyttö hortoili tämän jälkeen sairaalan pihalla, jossa tapasi uudelleen vartijan ja kertoi nyt tälle joutuneensa ryöstön ja raiskauksen uhriksi. Poliisit saapuivat nyt paikalle ja yksi miehistä otettiin kiinni autosta sairaalan pihalla ja kaksi muuta Turusta, jossa asuivat.

      Käräjäoikeuden mukaan yhdyntöjä oli tapahtunut, se pystyttiin toteennäyttämään. Eikä kyse ollutkaan siitä, vaan siitä, että oikeuden mukaan tyttöä ei oltu raiskattu. Oikeuden mukaan tyttö ei ollut sellaisessa päihtymystilassa, etteikö olisi voinut ilmaista tahtoaan, että ei olisi halunnut seksiä kolmen tuntemattoman miehen kanssa sairaalan metsikössä. Tytön ei myöskään katsottu olleen pelkotilassa. Oikeus katsoi näin ollen, että miehet ovat olleet siinä uskossa, että tyttö haluaa heidän kanssa vapaaehtoisesti seksiä ja hylkäsi syytteet.

      Oikeus toisin sanoen väittää, että 17-vuotias tyttö, joka on aivan tolkuttomassa tilassa, haluaa tuntemattomien kehitysmaalaisten kanssa seksiä anaalista, suullista ja vaginaalista seksiä.

      Miehet myös kuvasivat tapahtumia puhelimillaan, joten jollakin pornosivulla on nyt filmejä, joissa suomalaista tyttöä raiskataan

    • Anonyymi

      Näitä tapahtu kun suomilaiset kotouutta huonosti ei kerto että ei saisi raiskata kun se muslimimaa mies on iihan normaalia tavallista elämä että jos ei huntu niin saa vapasti panemassa.

      • Anonyymi

        Allah tietä, että nainen tyhmä kuin aasi, jota mies määrätä.


    • Anonyymi

      Nazima ja muutkin rajalakia vastustaneet kuuluisivat vasureihin.

    • Anonyymi

      Nazima on haistanut nokallaan valtavan potentiaalisen demareita tulevaisuudessa äänestävän muslimitaustaisen afgaanijoukon Venäjän maaperältä .
      Kimmo pitää itärajan sulkemista venäläisiltä ihmisoikeusloukkauksena ja 180 000 venäläistä vankia odottavat sodan päättymistä, mutta joita venäläiset eivät halua takaisin. Tämä jakolinja eroittaa demarit Perussuomalaisista.

      • Anonyymi

        Nazima haistaa hyvin, miten Suomeen saadaan matuja tuhansittain ja suomalaisten palveltavaksi.
        Afgaanit on herroja ja suomalaiset niiden palvelijoita.


    • Anonyymi

      Mitenkä ylipäätään päässyt Suomeen.

      • Anonyymi

        Venäjän tiedustelu sijoitti ko perheen Suomeen.


    • Anonyymi

      Nazimalla on ihan komea nenä mutta pitääkö se tunkea joka paikkaan?

      • Anonyymi

        Nazima haistaa halpoja ääniä muslimimaista. Mari Rantanen joutui Naziman silmätikuksi.


    • Anonyymi

      LISÄÄÄ KYLTYYYRIÄ! MONIKYLTTYYRISYYS ON RIKKAUS!!

    • Anonyymi

      Kun hulluh vie toista hulluah tukasta, sen kyllä kokee tietää mitenkä huluks kaikki menee ...

    • Anonyymi

      Miksi noita matuääliöitä ei saa laillisesti ampua? En ymmärrä.

      • Anonyymi

        Olis kyllä jonoa, jos niitä pääsis ampumaan....


    • Anonyymi

      hesaan alkoi helvetin luominen ja sitäkautten koko suomen hävitys tuho

      • Anonyymi

        " The road to hell is paved with good intentions ."


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        " The road to hell is paved with good intentions ."

        Tie helvettiin on päällystetty hyvillä aikomuksilla


    • Anonyymi

      Mari Rantanen on ministeri paikallaan.
      Olisi saanut olla sisäministerinä jo useita kausia...

    • Anonyymi

      Ovatko Nazima ja Mikko sekä rajalakia vastaan äänestäneet, ex-demari kansanedustajan Mikko Elon ja Mauno Saaren perustaman Venäjä-mielisen yhdistyksen jäseniä ?

    • Anonyymi

      Nazima ja Mikko eivät toiminnallaan päästä demareita seuraavaan hallitukseen; toisen sydän sykkii muslimeille ja toisen venäläisille. Mari Rantalan sydän sykkii suomalaisille.

    • Anonyymi

      Äänestä ps
      Vaalit alkoi

    • Anonyymi

      Juoko natsima nutsima suun vai nenän kautta?

    • Anonyymi

      Äärivasemistolainen noita akka toi kolvi on ihan järkyttävä.
      Näitä me on haluttu ja lukutaidottomat afkaanit tota äänestää!

    • Anonyymi

      aaaa

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      191
      12672
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      51
      6636
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      144
      5426
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      85
      4644
    5. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      67
      4592
    6. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      61
      4141
    7. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4092
    8. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      98
      3852
    9. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      21
      3851
    10. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      87
      3577
    Aihe