Hokahey Blues party Almassa

Hei sinä n. 45 vuotias tummatukkainen nainen, jonka kanssa katseemme kohtasi useaan otteeseen. Mistä löydän sinut?
9735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Täällähän minä, Lempäälässä.

Äänestä

Olen kylläkin 63v, haittaako se?

Äänestä
  • Onko äitisi nimi Heidi?

    Äänestä

Vähästäkyröstä.
Ikä vain meni pahoin pieleen.🤭

Äänestä
  • Oliko sulla musta nahkatakki päällä kun lähdit ja istuitko ikkunoiden vieressä?

    Äänestä

Oikeesti oon mies, mut pukeudun naiseksi, haittaako se?

Äänestä
  • Ei haittaa, se on vaan eduksi😘

    1Äänestä

Tule tänään Härmän häjyyn klo 23.30, laula sitten karaokessa aikuinen nainen, että tunnistan sinut!

Äänestä

Tule tänään M- talolle

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei sinä n. 45 vuotias tummatukkainen nainen, jonka kanssa katseemme kohtasi useaan otteeseen. Mistä löydän sinut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu