Kyllä mun puutteet on aivan jossain muual kun älyssä tai naamassa

Se että joku vähemmän älykäs ja sivistynyt pitää minua älyllisesti heikkona jos olen esittänyt älyllisesti heikkoa on vaan taidonnäyte mun lahjoista.😘
6199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä järkeä on esittää älyllisesti heikkoa? Eikö sulla ole harrastuksia?

Äänestä
  • Se on hauskaa

    Äänestä

  • Taitaa olla sellanen läpändeeraa.

    Äänestä

Aha, no missäs ne puutteet sitten on, niinku?

Äänestä

Ei haittaa että on jolla jonka pohja vuotaa, niin kauan kunhan vain on peili jolle flirttailla. Katsotaan kuka lopussa nauraa t: rotta 🐀

Äänestä
  • Hey cutie 🤣

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se että joku vähemmän älykäs ja sivistynyt pitää minua älyllisesti heikkona jos olen esittänyt älyllisesti heikkoa on vaan taidonnäyte mun lahjoista.😘

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu