Onko naisia jotka tykkää uida vaatteet päällä tai kastella vaatteensa suihkussa , sateella ynm.
Nainen märissä farkuissa on seksikkään näköinen
vaatteet päällä veteen
Anonyymi-ap
4
324
Vastaukset
- Anonyymi
Kesällä satuin rannalle kun nuori nainen kävi uimassa. Kaveri todisti snäppiin tai jonnekin. Voi sitä meteliä kun huomasivat että tissit ja nännit töröttää valkoisen paidan läpi.
Niin lähellä mutta silti kaukana että ois nähnyt kunnolla. - Anonyymi
On kyllä seksikästä jos nainen uskaltaa uida kireissä housuissa ja sitten nauttii siitä suunnattomasti ja vielä näyttää sen vielä julkisesti.
- Anonyymi
Olisi kyllä hyvä kun oppisi käymään ravintoloissa niin samalla voisi aina paluu matkalla käydä uimassa kireät housut jalassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1433958Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3593064Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142008Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101705Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41139Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar69975- 71974
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23851- 71839
- 44794