Lääkärileikkejä vai neitsyyden menetys?

Anonyymi-ap

Olin ehkä 8-vuotias ja mun serkku 12, kun hän halus leikkiä lääkäriä. Mä tökin hänen penistään ja hän minun pilluani, tämmöstä perustavaraa. Jossai vaiheessa hän päätti että hän haluaa kokea joitain asentoja. Noh, kokeiltii niitä ja ihan seksiä siis harrastettiin. Aloin jossain vaiheessa vuotaa verta, jollon säikähettii molemmat, eikä ikinä tehty samanlaista tai puhuttu aiheesta. Lasketaanko tää ihan perus lasten lääkärileikeiksi, vai neitsyyden menetykseksi? Koska kyllähän me seksiä harrastettiin, mutta oltiin kuitenkin sen vertan nuoria että lasketaanko se.

8

2498

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onnea se kaksitoista vuotias on rikollinen.

      • Anonyymi

        Kannattaisi ensin opetella lukemaan itse, ennen kuin alkaa muille lakialukemaan.


      • Anonyymi

        Alle 15-vuotias ei ole rikosvastuullinen.


    • Anonyymi

      Ihan tavallisia lapsuuden kokemuksia. Nykyinen maailma vaan hysterisoituu ihan kaikesta vaikka samat äidit ja isät ovat puuhailleet samantapaista omassa lapsuudessaan.

      En muista itse suoranaisesti naineeni, mutta kaikenlaista muuta seksuaalista tuli tehtyä monta kertaa eikä se näin jälkeenpäin kaduta yhtään.

    • Anonyymi

      Kyllä neismtsyys meni pikkulapsena mitä väliä kuinka nuori oli

    • Anonyymi

      Itse olin 10v kun naapurin tytön kanssa leikittiin lääkäri leikkejä. Tyttö oli 9v

    • Anonyymi

      Neitsyys ok kokemattomuus. Kyllähän tuo on kokemus. Lapsien leikkiä ja kaikkihan tietää ettei se lapsuus mitään pyhäkoulua ole. Näitä tarinoita on. Jotkut alkaa jo alakoulun kuudennella ihan säännöllisen jutun ja toiset kokee sen ja oikea alku on sitten parin vuoden päästä.

    • Anonyymi00013

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      131
      8281
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      456
      7463
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      219
      5646
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      91
      4617
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4580
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      104
      4432
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4152
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3820
    9. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      16
      2960
    10. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2690
    Aihe