1. Volkswagen Golf
2. Skoda Octavia
3. Mercedes-Benz C
4. Toyota Corolla
5. Mercedes-Benz E
6. Volkswagen Passat
7. Ford Focus
8. Audi A4
9. Toyota Yaris
10. Toyota Avensis
Nettiautossa käy vilkkaasti kauppa näillä merkeillä ja malleilla.
Myydyimmät käytetyt auto huhtikuussa 2025
18
290
Vastaukset
- Anonyymi
Ai niin linkki unohtui.
https://autotoday.fi/katso-tasta-nettiauton-huhtikuun-myydyimmat-kaytetyt-autot/ - Anonyymi
Romanit ja ä hlämit trokaavat ja kierrättävät Skodia ahkeraan. Siitä pisteet.
- Anonyymi
Oliko nyt hieman heikomman laatuinen kiukuttelu, hihii!
- Anonyymi
Mitä sitten, onko väliä?
- Anonyymi
Ihme miten Skoda kelpaa ihmisille.
Suomi24 palstasta juolimatta.
Ei ole väliä muuten.
Mutta trollit saa tällä vauhtiin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihme miten Skoda kelpaa ihmisille.
Suomi24 palstasta juolimatta.
Ei ole väliä muuten.
Mutta trollit saa tällä vauhtiin.Menisit oikeasti jo hoitoon. Tuollainen pakkomielle kirjoitella kokoajan Suomi24:ään lapsellisia juttuja on sairaus ja toivottavasti hoidettavissa, kannattaisi ainakin kokeilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menisit oikeasti jo hoitoon. Tuollainen pakkomielle kirjoitella kokoajan Suomi24:ään lapsellisia juttuja on sairaus ja toivottavasti hoidettavissa, kannattaisi ainakin kokeilla.
Minne san lähetteen näillä kirjoituksilla?
- Anonyymi
ilmeisesti uusien autojen kauppa vedä, koska hinnat vain nuosee käytetyissä,
- Anonyymi
Hallitus pitää kansataloutta pilkkanaan ja tuhoaa sitä ja ihmiset eivät uskalla ja toisilla ei ole enää varaa uusiin autouhin.
- Anonyymi
Minulla on 3 autoa , eikä yksikään ole tuolla listalla . Ei ole ollutkaan .
- Anonyymi
Entä sitten, ketä kiinnostaa?
- Anonyymi
Jopa on paljon noita kiertopalkintoja tarjolla kuten vw, itäskooda ja mb.
- Anonyymi
Niitä ostetaan mistä tykätään, siinä se. Noita halutuimpia tuodaan paljon käytettyinä Euroopasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niitä ostetaan mistä tykätään, siinä se. Noita halutuimpia tuodaan paljon käytettyinä Euroopasta.
Voi sinua lapsenmielistä nuorta. Menisit töihin tai koulutukseen oppimaan elämään muiden ihmisten kanssa, se on varmasti mukavampaa ja kehittävämpää kuin kiukutella kaiket päivät Suolessa. Käytettyä Skodia ei tuoda maahan, vaan viedään mahdollisimman kauas Siperiaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi sinua lapsenmielistä nuorta. Menisit töihin tai koulutukseen oppimaan elämään muiden ihmisten kanssa, se on varmasti mukavampaa ja kehittävämpää kuin kiukutella kaiket päivät Suolessa. Käytettyä Skodia ei tuoda maahan, vaan viedään mahdollisimman kauas Siperiaan.
Opettele kirjoittamaan.
- Anonyymi
On se vaan tosi hyvä auto Octavia ja Golf.
Mersun C kelpaa sekin paremmin kuin Corolla.
Hämmästytävää todella. Hybridit hyrisee heikosti.- Anonyymi
Kääkkä kuvittelee pehmeässä päässään, että Skoda on parempi auto kuin vaikka E-Mersu, koska sitä on enemmän myynnissä käytettynä.
- Anonyymi
Mitä sillä on väliä, miten käytetyt autot kiertävät maassa omistajalta toiselle. Paljon mielenkiintoisempi lista on se, kuinka paljon Suomeen tuodaan käytettyjä autoja, ja mikä on niiden merkki- ja käyttövoimajakauma.
Minulla on menossa jo toinen käytettynä tuotu auto. Ensimmäinen oli plugari, jolla ajoin 5 vuotta, ja nyt on sähköauto. Ei ole ollut valittamista.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O492358Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on452139Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais2041656Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn681630- 231521
- 171421
Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok861394Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s61369Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81281Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti191264