Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten ihmiset ääntelevät orgasmin tullessa?

Kiinniostaisi, kun aika lailla erilaisia ääniä päästelevät. Aiemmat tyttöystävät ähisivät mm "Älä lopeta. älä lopeta!" tai "Ai saatana kun tekee hyvää!". Vaimo ynisee useimmiten "Paina, paina!" .
Miehiä en ole montaa kertaa kuullut, mutta eräs nuoruuden tuttava pani omaa naistaan joskus viereisessä punkassa, ja kun homma oli huipentumassa, ähkäisi "Huhheijaa!". Olen kuullut tämän häneltä pariin otteeseen, joten ilmeisesti se on hänen kiimahuutonsa.
6240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Toiset ei mitenkään

Äänestä

Kun annoin vaimole suuseksiä, hän juuri siinä vaiheessa kun orgasmi oli tulossa, huusi :
"ihana vitunsyöjä!"
Muuten vaimon puhetapa on hyvin hillittyä, mutta tuossa tilanteessa ei kontrollia ollut!

Äänestä

Yksi tyttöystävä huusi aina saadessaan: Työnnä sormi mun perseesen!

Äänestä
  • No hänhän oli sitten mies 😆

    Äänestä

Muutama kokemus on kertynyt:

- Yksi huusi aina samalla tavalla koko ajan ähkäisyä venyttäen työntö työnnöltä: "ah aah aaah aaaah aaaaah aaaaaaah"

-Toinen jonka tapasin vain kerran festareilla oli monipuolinen, ekan panon aikana hoki koko ajan että älä laukee sit mun sisälle ja kun teki lopulta liian hyvää niin sinne pillun uumeniin tyhjensin pallini. Luulin että nyt se pimahtaa mutta mitä vielä, nappasi lauenneen kaluni suuhunsa ja imi kunnes taas seisoi. Toisen kierroksen aikana se sitten hokikin että päästä sisään vaan , ei kai välittänyt kun jo kerran lastit sinne laskin. Tein työtä käskettyä vaikka hetken ajattelin että voisi huumorilla ampua mällit tällä kertaa naamalle 😆

- Kolmas oli ihan erilainen kuin kukaan muu yleensä , se ulvoi orkun lähestyessä aina että "Anna kyrpää Richard!" Kun kysyin mitä se oikein tuolla meinaa kun tuo ei ole nimeni niin selitti kuolaavansa aina Richard Gerelle niin kuvittelee Gere panee häntä 😆 En loukkaantunut.

Äänestä

Nuoruudessa joku bimbo koitti tehdä vaikutuksen vinkumalla: halkaise mut sun kyrvällä, minä siihen ihmettelin että milläköhän konstilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiinniostaisi, kun aika lailla erilaisia ääniä päästelevät. Aiemmat tyttöystävät ähisivät mm "Älä lopeta. älä lopeta!" tai "Ai saatana kun tekee hyvää!". Vaimo ynisee useimmiten "Paina, paina!" .
Miehiä en ole montaa kertaa kuullut, mutta eräs nuoruuden tuttava pani omaa naistaan joskus viereisessä punkassa, ja kun homma oli huipentumassa, ähkäisi "Huhheijaa!". Olen kuullut tämän häneltä pariin otteeseen, joten ilmeisesti se on hänen kiimahuutonsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu