Mikä ero on STOU ja UTTO öljyllä?

Molemmilla merkinnöillä olevaa öljyä on saatavana.
Kuvauksen mukaan kumpikin sopii mm märkäjarruihin hydrauliikkaan jne.

Onko niilla mitään eroa?
3417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turhaan kyselet, eihän täällä kukaan tiedä öljyistä mitään.

Äänestä
  • Ja sinä vastaa älykkäästi liki vuoden vanhaa kysymykseen, upea suoritus.

    Äänestä

Super tractor oil universal pitäisi sopia nimensä mukaisesti yleiskäyttöön kaikkiin kohteisiin. Totuus on toinen, en käyttäisi ainakaan vetopyörästöihin. On poistumassa markkinoilta.

Universal tractor transmission oil on samaa tavaraa paitsi moottorikäyttö on rajattu pois. Voi toimia paremmin ainakin märkäjarruissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Molemmilla merkinnöillä olevaa öljyä on saatavana.
Kuvauksen mukaan kumpikin sopii mm märkäjarruihin hydrauliikkaan jne.

Onko niilla mitään eroa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu