Valkeakosken Liikenne on PARAS Nysse liikennöitsijä.
T. Joni Kangasalan Mäyrävuoresta
KIITOS VALKEAKOSKEN LIIKENTEELLE!
7
259
Vastaukset
- Anonyymi
Mitataanko paremmuutta ajamattomien vuorojen määrällä, epäkuntoisilla ja sopimuksen vastaisilla autoilla vai mistä näin hyvä sijoitus muodostuu?
- Anonyymi
Heini on palkannut kesän ajaksi 3 albiinopupua helpottamaan kesäkauden hurjimpia kysyntäpiikkejä. Albiinot löysi Kimmo-johtaja.
https://valkeakoskenliikenne.fi/kesasesonki/- Anonyymi
Kiva kuulla että kinmosta tuli johtaja. Mitä hän tarkalleen johtaakaan?
- Anonyymi
Huh Huh! Kolme reilusti rippikouluiän ylittänyttä VUOKRA-autoa, koska yrityksen taloudellinen tila estää rahoituksen saamisen omiin autoihin, jopa näihin vanhempiin. Todellista huippubisnestä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huh Huh! Kolme reilusti rippikouluiän ylittänyttä VUOKRA-autoa, koska yrityksen taloudellinen tila estää rahoituksen saamisen omiin autoihin, jopa näihin vanhempiin. Todellista huippubisnestä!
Voin luvata, että näillä vuokra-autoilla liikennöinti tulee olemaan tuskaa.
Ehkäpä noista kolmesta saisi yhden liikkeelle silloin tällöin apuun kun toinen auto ryytyy tienposkeen? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiva kuulla että kinmosta tuli johtaja. Mitä hän tarkalleen johtaakaan?
Se johtaa Valkeakosken trollitehdasta. Tuotoksia voi lukea tältä palstalta.
- Anonyymi
Hei Kimmo! Onnittelut että nimen vaihdos on mennyt viimein läpi. Mutta koska olet muuttanut mäyrävuoreen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2774722Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452941Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k412911Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061694Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531- 641471
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222